Aktuális | Történet | Elmélet | SNB Szövettség | Trükkök | Versenyek | Adattár | Apró | Pályák | Képtár | Fórum | Kapcsolat |















email:
jelszó:
 
[regisztráció]
[elfelejtetted a jelszót?]

APRÓHÍRDETÉSEK

Hirdetés feladás

Három napon belül | Egy héten belül | Utolsó egy hónapban | Összes

LAP+KÖTÉS SÜRGŐSEN ELADÓ!!!!

lap+kötés SÜRGŐSEN eladó!!!!

Eladó egy 158-as Hammer lap,fém Emery kötéssel,egyben,vagy igény szerint külön is!A lapon pici sérülések vannak,de alig észrevehető,egy vaxolás viszont ráfér!
Megtekinthető Egerben

Ár: 35 Ft
Feladó: Betti
Telefon: 06702732104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09
Eddig 8-n látták

NORTH FINDER TECHNIKAI SNOWBOARD KABÁT

NORTH FINDER TECHNIKAI SNOWBOARD KABÁT

L MÉRETŰ 10.000 MM -IG VÍZHATLAN, EGYSZER HASZNÁLT, DERÉKNÁL LECIPZÁROZHATÓ HÓFOGÓ, LECIPZÁROZHATÓ KAPUCNI, HÓNALJ SZELLŐZŐ, VÍZÁLLÓ KÜLSŐ CIPZÁRRAL.SZEMÜVEGTARTÓVAL ELLÁTOTT

Ár: 6000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09

NORTH FINDER TECHNIKAI SNOWBOARD KABÁT

NORTH FINDER TECHNIKAI SNOWBOARD KABÁT

L MÉRETŰ 10.000 MM -IG VÍZHATLAN, EGYSZER HASZNÁLT, DERÉKNÁL LECIPZÁROZHATÓ HÓFOGÓ, LECIPZÁROZHATÓ KAPUCNI, HÓNALJ SZELLŐZŐ, VÍZÁLLÓ KÜLSŐ CIPZÁRRAL.SZEMÜVEGTARTÓVAL ELLÁTOTT

Ár: 6000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09

BURTON-MOTOROLA AUDEX KABÁT ÚJ!!!!

BURTON-MOTOROLA AUDEX KABÁT ÚJ!!!!

Burton - Motorola összefogásával készült ez a kabát. Ipoddal, mp3 lejátszóval kompatibilis, összeköthető. A vezérlő a kabát karjába van beleépítve, amin kijelzi az ipod, mp3 lejátszó tartalmát. A kabát nyakába van beleépítve egy-egy hangszóró. Bluetooth kompatibilis, ezáltal mobiltelefonnal is összaköthető.
20.000 mm vízoszlopnak áll ellen. Hónalj szellőzős. Deréknál hófogós.

Ár: 45000 Ft
Telefon: 06-20-3655-440
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09
Eddig 3-n látták

QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA

QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA

ELADÓ EGY QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA.
BÉLELT, HÚZHATÓ, KESZTYŰTARTÓ ZSEB, KÍVŰL TELEFONTARTÓ IRATTARTÓ ZSEB, SZŰKÍTŐ PÁNTOK, 2 DESZKA IS BELEFÉR.

Ár: 7900 Ft
Telefon: 06-20-3655-440
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09

NORTHLAND SÍ/SNOWBOARD KESZTYŰ

Northland sí/snowboard kesztyű

Eladó egy Nortland márkájú M méretű belső polárkesztyűvel ellátott sí/snowboard kesztyű.

Ár: 4000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-10
Lejárta: 2010-05-09

VANS STEP IN BOA-S BAKANCS KÖTÉSSEL

Vans Step in BOA-s bakancs kötéssel

Hello

Eladó ez a US 9,5 es apám által 1 napot használt hibátlan bakancs. Switch kötéssel. Beszámolója alapján nagyon kényelmes és meleg volt, és a BOA-s rendszernek hála iszonyat praktikus.. Azért válunk meg tőle mert első nap elesett és elrepedt a csuklója és ezután nem nagyon szeretné erőltetni a dolgot...
Budapest XVIII. ker-ben megtekinthető felpróbálható.
Az ár irányár.
Érd:06-30-526-04-30

Ár: 36999 Ft
Feladó: Kiss Balázs
Telefon: 06-30-526-04-30
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-08
Lejárta: 2010-05-07
Eddig 42-n látták

FORUM RAIDER 2008

Forum Raider 2008

1 éves Forum Raider snowboard eladó! Szinte hibátlan állapotban! Képek és angol nyelvü leírás itt: http://www.snowboardcompare.com/Forum-Raider-Insert-Snowboard-155-Mens.html
FONTOS csak a LAP!!!! (Kötést tudok adni : Drake DTM 13000 Ft)

Ár: 40000 Ft
Feladó: Zubor Ármin
Telefon: 0036302757688
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-07
Lejárta: 2010-05-06
Eddig 38-n látták

DRAKE DTM KÖTÉS

1 éves jó állapotban lévö Drake DTM (raszta szinezésü) kötés eladó!

Ár: 13990 Ft
Feladó: Zubor Ármin
Telefon: 0036302757688
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-07
Lejárta: 2010-05-06
Eddig 8-n látták

DEELUXE TRACK 700 4 NAPOT HASZNALT SNOWBOARD CIPO

Deeluxe track 700 4 napot hasznalt snowboard cipo

Deeluxe track 700 kemeny csucskategorias cipom (+dobozaval +hozzavalokkal) elado nagyon kedvezo aron. 5 hete rendeltem kulfoldrol (600$):

http://www.hardbooter.com/2008_Deeluxe_Track_700_p/deeluxetrack700t.htm

Sajnos fel szammal kisebb a labamnal.
Merete [ 42 ½ EU].
Szerintem a legjobb kemeny cipo a piacon!
Megtekintheto:
http://www.deeluxe-hardboots.com/products/unisex/17/
Kikiáltási ár: 60000Ft.
Komoly érdeklődőknek küldök képet róla. (/felpróbálható).
Budapesti vagyok (Deák-térhez közel).

Ár: 60000 Ft
Feladó: P. Marcell
Telefon: +36303131331
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-06
Lejárta: 2010-05-05
Eddig 6-n látták

ELADÓ SONOWBOARD

Eladó sonowboard

Sziasztok!
Fialka Renáta vagyok, és egy fekete 140-es, női snowbord-ot árulok.
Ezt a snowbord ugrásokra tervezték, de sima csúszáshoz is alkalmas.
A snowbordot kötés nélkül kínálom.
Érdeklődni lehet myvipen és msn-en.
Myvip: Fialka Renáta-Csongrád
Msn: renczy1121@windowslive.com

Ár: 20000 Ft
Feladó: Fialka Renáta
Telefon: +36304129249
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-05
Lejárta: 2010-05-04
Eddig 44-n látták

HAMMER SNOWBOARD ELADÓ!

Hammer snowboard eladó!

1 hetet használt hammer snóbi eladó!

Ár: 30000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-04
Lejárta: 2010-05-03
Eddig 66-n látták

HAMMER SNOWBOARD ELADÓ!

Hammer snowboard eladó!

1 hetet használt hammer snóbi eladó!
kötés külön!

Ár: 30000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-04
Lejárta: 2010-05-03
Eddig 25-n látták

SANTA CRUZ FREESTYLE KÖTÉS ELADÓ!

Santa Cruz freestyle kötés eladó!

carbonszálas,gázpedálos Santa Cruz kötés. 1 hetet használt. M-L méret

Ár: 20000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-04
Lejárta: 2010-05-03
Eddig 54-n látták

BURTON NADRÁG ELADÓ!

Burton nadrág eladó!

egyszer sem használt a naci. hófehér,zöld Burton jellel. mérete L-XL.

Ár: 20000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-04
Lejárta: 2010-05-03
Eddig 28-n látták

LIMITED 4 YOU SNOWBOARD KÖTÉSSEL

Limited 4 You Snowboard kötéssel

Eladó a képen látható ÚJ (0 km-es) 158cm-es Limited 4 You márkájú snowboard, hozzá való szintén Limited 4 You puha snowboardkötéssel.
Átvétel: Sopron, Bp vagy posta.

Ár: 35000 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-03
Lejárta: 2010-05-02
Eddig 37-n látták

HELLY HANSEN TÉLIKABÁT

Helly Hansen télikabát

Eladó a képen látható ÚJ Helly Hansen sí/ snowboard kabát.
- szín: sötétszürke / almazöld
-15000/15000-es anyag
- ragasztott varrások
- sok okosan elhelyezett zseb szemüvegnek, mp3-nak stb
- levehető kapucni
- garancia
- L-es méret
- stb.
info: http://www.skibartlett.com/helly-hansen-nexus-jacket---removable-reversible-inner-648-p.asp
Átvétel: Sopron, Bp vagy posta.

Ár: 30000 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-03
Lejárta: 2010-05-02
Eddig 15-n látták

BURTON ANALOG SNOWBOARD TÁSKA

Burton Analog Snowboard táska

Burton Analog Snowboard táska ELADÓ!
Nagy méretű (én utazáshoz is használtam), deszkatartós, sok extra tárolóval ellátott tatyó (pl: laptop tároló, síszemüveg zseb, mp3 zseb melyből jack-el ellátott vezeték hosszíbbító, irat és kulcstárolók...stb.). Ezzel csúsztam, s az egész napos szükségleteim a hátamon voltak: kaja, literes termosz, fényképező-kamera, pulóver, pénz...és egyik sem sérült az eséseimkor! Az alja erősített, nem ázik át semmiképp, szóval a hóba simán lerakható!

Ár: 12000 Ft
Feladó: M.Krisztián
Telefon: 06306902599
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-03
Lejárta: 2010-05-02
Eddig 119-n látták

SNOWBOARD PUHA KÖTÉS

snowboard puha Kötés

Escape board és escape kötés
kötés 44 ig max Szép állapotú 139cm snowboard freestyle kötés l!!FrissenTOKO meleg Vaxal!Teljesen tökéletes kantni és talp!!!!
A kezelés után 1x használt...

Ár: 18000 Ft
Feladó: Avro
Telefon: 06204711140
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-03
Lejárta: 2010-05-02
Eddig 84-n látták

LIMITED FOR YOU SNOWBOARD PUHA KÖTÉSSEL 158 AS.

Limited for you snowboard puha kötéssel 158 as.

eladó egy l4u lap egy l4u kötéssel. a kötés állítható s,m,l méretben. 37-47 es lábméretig körübelül.2 szezonthasznált. tanuló , haladó ridereknek kiváló.az ár a kötéssel együtt értedndő.a képen a dátum nem valós.

Ár: 17 Ft
Feladó: Szabolcs
Telefon: 06-20-9358316
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-02
Lejárta: 2010-05-01
Eddig 91-n látták

HEAVY TOOLS NADRÁG ÉS DZSEKI

heavy tools nadrág és dzseki

a nadrág 10ezer miliig vizálló 10ezer légáteresztő ugyanúgy mint a kabát. a kavát hónaljánál cipzáros szellőző ugyanúgy mint a nadrág comjánál. kitünő hibátlan állapotú. xl-es méretek. a gatya 8ezer a kabát 14ezer. együtt 20. képen a dátum nem valós.

Feladó: Szabolcs
Telefon: 06-20-9358316
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-02
Lejárta: 2010-05-01
Eddig 40-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

Snowboard bakancs

Eladó ez a nemtudom milyen (de tényleg) snowboard bakancs... kb 3x volt a lábamon, picit poros, picit koszos, de tökéletes állapotban...a méret 44-45 ha érdekel akkor irj sms-t(ha nem válaszolok azt jelenti nincs nálam telefon), du 2 után hivhatsz, email-t irhatsz... árból alkudni lehet... postaköltséget a vásárló állja.

Ár: 7000 Ft
Feladó: Minya Gergely
Telefon: 06703692225
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-02
Lejárta: 2010-05-01
Eddig 40-n látták

45-ÖS DEELUXE DEAMON SNOWBOARD BAKANCS (OLCSÓBBAN)

45-ös DeeLuxe Deamon Snowboard bakancs (OLCSÓBBAN)

Eladnám a képen látható DeeLuxe Deamon bakancsomat. 1x használtam 3 napot. kb 3 hete vettem újonnan.
Dobozosan eladó! az ár esett! ebből már nem tudok engedni!

Ár: 10000 Ft
Feladó: Greg
Telefon: 20-334-2669
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-01
Lejárta: 2010-04-30
Eddig 27-n látták

FUNDANGO SNOWBOARDOS NADRÁG XXL-ES

Fundango snowboardos nadrág XXL-es

Eladó a képen látható Fundango snowboard-os nadrág. Duplarétegű, szellőztethető.

Az ár esett, de ebből már nem tudok engedni!
1x használtam 3 napot, kb 3 hete vettem újonnan!

Ár: 5000 Ft
Feladó: Greg
Telefon: 20-334-2669
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-03-01
Lejárta: 2010-04-30
Eddig 59-n látták

SNOWBOARD DESZKA

Snowboard deszka

APO Selekta freestyle
3 alkalommal volt használva, kiváló állapotu

Ár: 40000 Ft
Feladó: Németh Gábor
Telefon: 06 70 520 1966
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-26
Lejárta: 2010-04-27
Eddig 100-n látták

45-ÖS DEELUXE DEAMON SNOWBOARD BAKANCS

45-ös DeeLuxe Deamon Snowboard bakancs

Eladó a képeken látható DeeLuxe Deamon bakancsom. 1x használtam, tökéletes új állapotban van, dobozzal együtt.
Külseje bőr!
2 hete vettem, 3 napot használtam, de úgy döntöttem hogy abba hagyom a snowboardozást, ezért adom el!
Budapest, 22. kerületben megtekinthető, és átvehető.

Ár: 15000 Ft
Feladó: Greg
Telefon: 20-334-2669
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-25
Lejárta: 2010-04-26
Eddig 71-n látták

SNOWBOARD KÖTÉSSEL, BAKANCSAL

snowboard kötéssel, bakancsal

Eladó, egy jó állapotú Plenk P6-os snowboard, kötéssel, és 43-as bakancsal. A baki nem oroszlánszagú, a boardon nincsenek durva sérülések, csak egy-két karc. A kantni sértetlen. Külön is eladó, megegyezés szerint. Másik deszkát vettem, ezért szükségtelenné vállt. Csere érdekel, szólógitárra. Ráfizetni nem tudok, gibson-t ne ajánlj :) Az ár a komplett cuccra értendő. Telefonon egész nap elérsz, mail-t mindennap nézek.

Ár: 25000 Ft
Feladó: Ádám
Telefon: 20/359 4838
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-25
Lejárta: 2010-04-26
Eddig 165-n látták

DRAGON DX IONIZED SNOWBOARD SZEMÜVEG

Dragon DX ionized snowboard szemüveg

Eladó vadi új dragon snowboard szemüvegek,garancia papirral bontatlan,minden gyári tartozék,pót lencse
csak telefonon:06309452403

Ár: 19999 Ft
Telefon: 30/9452/403
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-24
Lejárta: 2010-04-25
Eddig 26-n látták

SNOWBOARDOS BAKANCS

Snowboardos bakancs

Eladó 44-45

Ár: 7 Ft
Feladó: Varkonda Richár
Telefon: 06707754094
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-23
Lejárta: 2010-04-24
Eddig 56-n látták

SNOWBOARD CIPŐK

Snowboard cipők

Burton Moto kb 44 es:6900
Escape kb 41 es:9900(egyszer használt)
Escape 45/46 os:9900(mint az új alig használt)
41 es kissé viseletes:5990

Ár: 1 Ft
Feladó: db
Telefon: 20-4-811-911
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-23
Lejárta: 2010-04-24
Eddig 60-n látták

QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA

QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA

ELADÓ EGY QUICKSILVER KEREKES SNOWBOARD TÁSKA.
BÉLELT, HÚZHATÓ, KESZTYŰTARTÓ ZSEB, KÍVŰL TELEFONTARTÓ IRATTARTÓ ZSEB, SZŰKÍTŐ PÁNTOK, 2 DESZKA IS BELEFÉR.

Ár: 9000 Ft
Telefon: 06-20-3655-440
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 77-n látták

BURTON LUX SNOWBOARD

Burton lux snowboard

Féláron eladó egy újszerű állapotban lévő, pár napot használt, 2007/2008-as női burton lux (147) snowborad, burton (Stiletto) kötéssel.

Ár: 60000 Ft
Feladó: Petra
Telefon: +36-70-458-1410
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 106-n látták

ELADÓ PROTEST NŐI NADRÁG + KABÁT

eladó protest női nadrág + kabát

Eladó egy női újszerű, s/m méretű Protest snowboard nadrág és kabát.

Ár: 30000 Ft
Feladó: Petra
Telefon: +3670-458-1410
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 35-n látták

BURTON TRIBUTE BAKANCS

Burton Tribute bakancs

Elado jo allapotban levo 44-es Burton Tribute snowboard bakancs.

Ár: 15000 Ft
Feladó: Balazs
Telefon: 30/9946516
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 56-n látták

BURTON MOTO SNOWBOARD BAKANCS(41)

burton MOTO snowboard bakancs(41)



Burton Moto puhakötésű snowboard bakancs. Belső rész gyorsfűzős. Elől - hátul velúr bőr. Régebbi modell. Kb 1 hetet volt használva, hibátlan állapotú. 42 - es van beleírva, de inkább 41 - es, vagy nagy 40es lábra ajánlom. Kérésre küldök + képeket.

kontakt:
fszmiska@gmail.com
06705936 293

Ár: 12000 Ft
Feladó: mihaly
Telefon: 06705936293
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 41-n látták

XX

x

Ár: 1 Ft
Feladó: s
Telefon: 1
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-22
Lejárta: 2010-04-23
Eddig 7-n látták

ELADÓ HAKR MAGIC LINE 450 SÍBOX EZÜSTSZÜRKE TETŐBO

ELADÓ Hakr Magic Line 450 síbox ezüstszürke tetőbo

ELADÓ Hakr Magic Line 450 síbox ezüstszürke tetőbox!
A cseh gyártó cég egy újabb remekül sikerült és nagyon szép terméke! 6-8 pár léc vagy snowboard szállítására alkalmas.
2010-ben vásárolt, 1szer használt, helyhiány miatt eladó!
Adatok:
Hossz: 220cm
Szélesség: 80cm
Magasság: 36cm
Súly: 16kg
Teherbírás: 50kg
Nyitás: mindkét irányba

FIXÁR:60.000FT

tel:06 70 580 39 68
e-mail:vinczev.82@gmail.com

Ár: 60000 Ft
Feladó: Vincze Viktor
Telefon: 06-70/580 39 68
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-21
Lejárta: 2010-04-22
Eddig 38-n látták

PROTEST NŐI NADRÁG

Protest női nadrág

Protest újszerű női S méretű nadrág eladó!

Ár: 9000 Ft
Feladó: Piros
Telefon: 06204747394
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-21
Lejárta: 2010-04-22
Eddig 27-n látták

GYEREK SNOWBOARD ENNYIÉRT????

Gyerek snowboard ennyiért????

Jó állapotú freestyle 125 ös deszka puha kötéssel akciós áron!!!!

Ár: 14900 Ft
Feladó: duotone
Telefon: 30-34-15-851
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-21
Lejárta: 2010-04-22
Eddig 50-n látták

FREERIDE DESZKA 135 ÖS RÉKLÁMÁRON!!!!

Freeride deszka 135 ös réklámáron!!!!

Project Primera freeride deszka puha kötéssel.

Jó állapot!!

30-34-15-851

Ár: 16900 Ft
Feladó: doutone
Telefon: 30-34-15-851
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-21
Lejárta: 2010-04-22
Eddig 47-n látták

ÚJ F2 ELIMINATOR LTD

ÚJ F2 ELIMINATOR LTD

Eladó 2009-es f2 eliminator deszka, kemény deszka boardercrossra de pályán kívül is nagyon jó!
bolti ára 139.900.- itt most 80.000.-

Ár: 80000 Ft
Feladó: bálint
Telefon: 06302005032
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-20
Lejárta: 2010-04-21
Eddig 62-n látták

F2 UNISEX SNOWBOARD KABÁT

F2 unisex snowboard kabát

-Vadonatúj (egyszer sem hordott) világos barna snowboard kabát
-Unisex kabát 'M-es' méretben
-a válltól a kabát aljáig a hosszúság 70 cm
-hófogó
-kézmelegítő
-jól elhelyezett zsebek
-légáteresztő
-8000mm-ig vízálló
-kapucni

Ár: 15000 Ft
Feladó: Viktória
Telefon: 20-926-45-42
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-20
Lejárta: 2010-04-21
Eddig 37-n látták

VÖLKL WALL FREERIDE 160 BOARD + VÖLKL KÖTÉS ELADÓ

Völkl Wall FreeRide 160 Board + Völkl kötés ELADÓ

2db kisebb esztétikai hiba van a lap elején ,de ettől eltekintve egy nagyon jó vétel...

Ár: 24999 Ft
Feladó: REwSurfer
Telefon: 06208286285
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 306-n látták

686 SMARTY BALLAST KABÁT ÚJ!!!!!!

686 Smarty Ballast KABÁT ÚJ!!!!!!

686 Smarty Ballast KABÁT,
FÉRFI (L-es)
Eredeti ára 75.000.- ft volt.
A kabáthoz tartozik egy POLÁR is.
Sajnos nagy lett rám, és ezért elaló.
Waterproof Rating:
15,000mm
Breathability Rating:
10,000gm

Ár: 49 Ft
Feladó: Ficzere Attila
Telefon: 00 36 30 33 68430
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 55-n látták

686 SMARTY BALLAST KABÁT ÚJ!!!!!!

686 Smarty Ballast KABÁT ÚJ!!!!!!

686 Smarty Ballast KABÁT,L- es méret, ÚJ!!!!!!!!!Eredeti Ára:75.000 ft volt.
Sajnos nagy lett rám és ezért elaló.
Waterproof Rating:
15,000mm
Breathability Rating:
10,000gm

Ár: 49 Ft
Feladó: lamar76
Feladó: Ficzere Attila
Telefon: 00 36 30 33 68430
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 25-n látták

HAMMER PSM II SNOWBOARD

HAMMER PSM II SNOWBOARD

HAMMER PSM II A HAMMER CSÚCS MODELL.
-157 cm
-60-95 kg -IG
-CARBON FLEX
http://www.hammersnowboards.com
ITT MEGTALÁLSZ MINDENT RÓLA.
HASZNÁLT 2 SZEZONT CSÚSZOTT.

Ár: 55 Ft
Feladó: Ficzere Attila
Telefon: 0036 30 336 8430
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 108-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD NADRÁG

FUNDANGO Snowboard nadrág

FUNDANGO nadrág M-es méretben használtan eladó. Egyik szára végén van egy kis szakadás, de összességében nincs nagyon leharcolva. Sok zseb, belső száron zipzár, leszedhető pánt, derékállítás stb. Szekrényben áll egy ideje, ezért kicsit gyűrött a képen.

Ár: 6000 Ft
Feladó: Oliver
Telefon: 20/9259-309
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 31-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD NADRÁG

FUNDANGO Snowboard nadrág

FUNDANGO nadrág M-es méretben használtan eladó. Egyik szára végén van egy kis szakadás, de összességében nincs nagyon leharcolva. Sok zseb, belső száron zipzár, leszedhető pánt, derékállítás stb. Szekrényben áll egy ideje, ezért kicsit gyűrött a képen.

Ár: 6000 Ft
Feladó: Oliver
Telefon: 20/9259-309
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 9-n látták

FANATIC

FANATIC

Néhány éve vásárolt, de csak egyetlen egyszer használt, teljesen hibátlan snowboard/sínadrág eladó. Akinek vettünk az feladta e sportot. Igényes darab, oldalt zipzárak, deréknál magasított, levehető pánttal, alján erősítéssel stb. Új ár kevesebb mint feléért elvihető.
Irányár: 12000 Ft
Tel.: 20/9259-309

Ár: 12000 Ft
Feladó: Oliver
Telefon: 20/9259-309
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 55-n látták

BURTON TRIBUTE 42 SNOWBOARD CIPŐ

burton tribute 42 snowboard cipő

Eladó 4 napot használt Burton Tribute 42-es snowboard cipő

Ár: 16000 Ft
Feladó: hjachint
Telefon: 06704569110
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-19
Lejárta: 2010-04-20
Eddig 152-n látták

149 CM-ES SNOWBOARD 6 EZER FT!!!

149 CM-es SNOWBOARD 6 ezer Ft!!!

Eladó 149 cm hosszú snowboard 6000 Ft-ért Budapesten! CSAK KEZDŐKNEK ajánlott! Hibás, egy kis darab kitört belőle, ezért csak kezdőknek ajánlott! Arra tökéletes, hogy megtanulj rajta csúszkálni, levelezni, fordulni. Inkább ezt tedd tönkre, mint egy vadi új 40-50 ezer Ft-os deszkát... van eladó puha kötésem is 40-45-ös lábra +7000 Ft-ért... de ha hozol kötést, fel is szerelem neked. ha nem venném fel a telefont, írj sms-t.

Ár: 6000 Ft
Feladó: Tomi
Telefon: 06209810897
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-18
Lejárta: 2010-04-19
Eddig 88-n látták

155 ÖS 138 AS SZÉP LAPOK OLCSÓN!!!!

155 ös 138 as SZÉP LAPOK OLCSÓN!!!!

Crazy Creek Maxum lap 155 ös:13900
F2 Starfigterlap 138 as:15900

SZÉP ÁLLAPOT!!!

Ár: 13900 Ft
Feladó: FF
Telefon: 30-34-15-851
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-18
Lejárta: 2010-04-19
Eddig 133-n látták

BURTON EXILE EST PR

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Feladó: Rudee86
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-17
Lejárta: 2010-04-18
Eddig 23-n látták

BURTON EXILE EST KÖTÉS L-ES NEW!!!

BURTON EXILE EST kötés L-es NEW!!!

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Ár: 40000 Ft
Feladó: Rudee
Telefon: +36703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-17
Lejárta: 2010-04-18
Eddig 114-n látták

HI-HEAD SAPKA+ HEADSET

hi-Head sapka+ headset

Sokkal több egy sapkánál:kivehető hangszórói lehetővé teszik,h bárhol bármikor kedvenc zenéidet hallgasd.Emelett a hands-free funkció segitségével fázás nélkül stilusosan telefonálhatsz barátaidnak.Nagyon trendi nagyon cool.

Ár: 10920 Ft
Feladó: hi-fun
Telefon: 06302009189
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-17
Lejárta: 2010-04-18
Eddig 78-n látták

HI-EAR FÜLES+HEADSET

hi-Ear füles+headset

Nem csak fülmelegitő,hangszórói lehetővé teszik,h akedvenc zenéidet bármikor,bárhol hallgasd,telefonodat fölvedd és a beépitett mikrofon segitségével beszélgess.Mi kell hozzá? 3.5 mm mini jack minden MP3,iPod,iPhone mobiltelhoz.

Ár: 10920 Ft
Feladó: hi-fun
Telefon: 06302009189
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-17
Lejárta: 2010-04-18
Eddig 74-n látták

HELLY HANSEN FEKETE L-ES SNOWBOARD NADRÁG

Helly Hansen fekete L-es snowboard nadrág

Helly Hansen 1 hetet használt fekete L-es snowboard nadrág eladó 7000 HUFért
Bakancsra akasztható hófogo, két oldalt "hálós" zipzaros szellőző

Ár: 7000 Ft
Feladó: Barnabás
Telefon: +3630 2256751
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-16
Lejárta: 2010-04-17
Eddig 186-n látták

PALMER GAP 151-ES LAP+HAMMER DISPLAY KÖTÉS

PALMER Gap 151-es lap+HAMMER Display kötés

PALMER Gap 151-es freestyle lap+HAMMER Display kötés eladó 30.000 HUFért
Természetesen famagos, puha lap, jibbelni kiváló!
Külön-külön is eladó, hívj!

Ár: 30 Ft
Feladó: Barnabás
Telefon: +3630 2256751
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-16
Lejárta: 2010-04-17
Eddig 189-n látták

ELAN SNOWBOARD BAKANCS

ELAN snowboard bakancs

Eladó ELAN snowboard cipő újszerű állapotban, 45-ös méretben (de 43-44-es lábra való).

Budapest

Ár: 16000 Ft
Feladó: Bata Arnold
Telefon: +36202100620
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-16
Lejárta: 2010-04-17
Eddig 71-n látták

ÚJ BURTON SNOWBOARD NADRÁG!!

 Új Burton snowboard nadrág!!

Burton snowboard nadrág eladó!
Egyszer sem használt!!!
Fehér színű a naci,oldalzsebekkel,szellőzőkkel.
méret M-L,de deréknál állítható!
érd:+36303903104
email: kulcsar4319@gmail.com

Ár: 25000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-16
Lejárta: 2010-04-17
Eddig 72-n látták

HEAD SNOWBOARD

head snowboard

Head Ignition freeride 155- ös snowboard. Egyedi kötésállítási lehetőséggel, szép állapotban eladó.

Ár: 19000 Ft
Feladó: Sztankovjánszky
Telefon: 06-20-377-4187
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-16
Lejárta: 2010-04-17
Eddig 141-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

Snowboard bakancs

Új cipők féláron!!!!! Crazy creek,Stuff!!!!

38/39/39,5/41/43 méretben

Ár: 15900 Ft
Feladó: baki
Telefon: 06-30-34-15-851
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-15
Lejárta: 2010-04-16
Eddig 114-n látták

DESZKÁK FREESTYLE,PUHA KÖTÉS

Deszkák freestyle,puha kötés

Maffia 141 es,Project 135 ös,Mio 125 ös,Oxygén 155 ös

Ár: 15900 Ft
Feladó: 30-34-38-111
Telefon: 30-34-38-111
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-15
Lejárta: 2010-04-16
Eddig 191-n látták

FREESTYLE SÍLÉCEK

freestyle sílécek

SALOMON 540 155 ÖS ÉS 145 ÖS FREESTYLE LÉCEK ELADÓAK.

Budapest 30-34-38-111

Ár: 18900 Ft
Telefon: 30-34-38-111
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-15
Lejárta: 2010-04-16
Eddig 68-n látták

RED FREERIDE SET

RED freeride set

RED freeride:
- hátizsák
- lapát
- hágóvas
- hótalp
- probe

Ár: 480000 Ft
Feladó: bécsy Balázs
Telefon: 0036 30 6006024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-15
Lejárta: 2010-04-16
Eddig 72-n látták

SANTA CRUZ KÖTÉS

Santa Cruz kötés

Santa Cuz kötés eladó. M-es méret.
fehér-sárga-piros színű.
gázpedál!

Ár: 20000 Ft
Feladó: Péter
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 162-n látták

SNOWBOARD ZSÁK

snowboard zsák

snobi zsák kb 160cm-ig eladó! jó minőségű!

Ár: 10000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 79-n látták

HAMMER MOTION SNOWBOARD

Hammer motion snowboard

153 cm hammer snóbi eladó!
1szer használtam.

Ár: 30000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 284-n látták

OXYGEN CP3

Oxygen CP3

Eladó! Használt, nagyon de szép állapotú Oxygen CP3 step-in snowboardkötés, a használatból eredő pár karcot leszámítva kiváló állapotú. Bakancs nincs hozzá! Postázni is tudom! Minden info mail-ben. Alkudni lehet, mondj egy árat, legjobb ajánlat viszi! :)

Ár: 7000 Ft
Feladó: Nándi
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 92-n látták

O"NEIL SNOWBOARD

O

Eladó! Használt, de szép állapotú O'neil snowboard , a használatból eredő pár karcot leszámítva kiváló állapotú. Nitro kötéssel! Postázni is tudom! Minden info mail-ben. Pici alku belefér.

Ár: 10000 Ft
Feladó: Nándi
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 329-n látták

FISCHER SUPER CARVE

Fischer Super Carve

Eladó! Fischer Super Carve síléc , Tyrolia Cyber D8 full diagonal kötéssel! Szép állapotú mind a léc, mind a kötés! Minden info képek mail-ben! Posta megoldható!

Ár: 10000 Ft
Feladó: Nándi
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 51-n látták

F2 RANDOM LAP F2 MONDO KÖTÉSSEL

F2 Random lap F2 Mondo kötéssel

Eladó 3 éves 163 cm-es F2 Random lap F2 Mondo kötéssel. Körülbelül 3-4 alkalommal volt használva, kifogástalan állapotban van.

Ár: 35000 Ft
Feladó: Kiss Csongor
Telefon: 06305283125
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-14
Lejárta: 2010-04-15
Eddig 69-n látták

ÚJ, FAMAGOS, NIDUS ROSE 28900

Új, famagos, Nidus Rose 28900

Új, famagos nidus rose deszkát kínálunk 28.900,-ftért.
Diszkont raktárunkban magánszemélyek is vásárolhatnak ezen az áron.
Várjuk Önöket szeretettel a XI.ker, Regős köz 2-ben. További információ: www.hozik.hu/06706309946

Ár: 28900 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-13
Lejárta: 2010-04-14
Eddig 121-n látták

CHE GUEVERA REVOLUTION FAMAGOS 35.700,-FT

Che guevera revolution  famagos 35.700,-ft

Új, che guevera revolution, famagos deszkát kínálunk 146cmes méretben 35.700,-ftért.
Diszkont raktárunkban magánszemélyek is vásárolhatnak ezen az áron.
Várjuk Önöket szeretettel a XI.ker, Regős köz 2-ben. További információ: www.hozik.hu/06706309946

Ár: 35700 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-13
Lejárta: 2010-04-14
Eddig 58-n látták

A LEGNÉPSZERŰBB NŐI SNOWBOARD CIPŐ

A LEGNÉPSZERŰBB NŐI SNOWBOARD CIPŐ

Eladó egy pár vadiúj, nem használt, női fehér- szürke BURTON MINT snowboard cipő 35-ös (US 5.0) méretben.
- speed lacing
- kivehető belső
- true fit design

Átvehető Budapesten vagy utánvéttel feladom postán. Írj vagy hívj és megegyezünk.


Ár: 33000 Ft
Feladó: Lugosi Nóra
Telefon: +36 20 518 77 75
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-13
Lejárta: 2010-04-14
Eddig 40-n látták

BURTON MOTO SNOWBOARD BAKANCS(41/42)

burton MOTO snowboard bakancs(41/42)

Burton Moto puhakötésű snowboard bakancs. Belső rész gyorsfűzős. Elől - hátul velúr bőr. Régebbi modell. Kb 1 hetet volt használva, hibátlan állapotú. 42 - es méret, de inkább 41 - es lábra ajánlom. Kérésre küldök + képeket.

kontakt:
fszmiska@gmail.com
06705936 293

Ár: 14000 Ft
Feladó: mihály
Telefon: 06705936293
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-13
Lejárta: 2010-04-14
Eddig 83-n látták

VÖLKL SNOWBOARD

Eladó egy nagyon szép állapotban lévő, ritka VÖLKl snowboard kötéssel. 160centi.

Ha érdekel írj, küldök képet!

cambbocha@gmail.com

Ár: 30000 Ft
Feladó: cambocha
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-13
Lejárta: 2010-04-14
Eddig 31-n látták

O-THREE 11,5/44-45 FREESTYLE SNOWBOARD BAKANCS

O-THREE 11,5/44-45 FREESTYLE SNOWBOARD BAKANCS

Eladó egy fekete O-THREE 11,5/45-45,5 ROSSIGNOL belső cipővel.

Ár: 15 Ft
Feladó: Barnabás
Telefon: +3630 2256751
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-12
Lejárta: 2010-04-13
Eddig 65-n látták

ÚJ SHERPA LUTON SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA LUTON SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Luton" Snowboard/Télikabát Több méretben.
Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!

Leírás
Maradj stílusos a sípályán is! A halszálkás, szövött alapanyagnak köszönhetően ez a profi sí kabát utcai, városi hangulatot kelt, mindemellett abszolút vízálló és lélegző membránjának és gazdag technikai felszereltségének köszönhetően bármely havas, hideg pályán megállja a helyét.
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Részletek
-Vízálló, lélegző külső héj
-Hegesztett varratok
-Vízzáró cipzár
-Air Circle SystemTM hónaljszellőzők
-Két helyen állítható, leszedhető kapucni
-Kivehető hó- és szélfogó
-Belső I-pod és mobiltelefonzseb
-Szemüvegtartó belső zseb
-Síbérlettartó
-Nagy és dupla külső zsebek
-Egy kézzel szűkíthető aljbehúzók
-Tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 20400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-12
Lejárta: 2010-04-13
Eddig 119-n látták

OXBOW SNOWBOARD KABÁT

Oxbow Snowboard kabát

Szép állapotú Oxbow snowboard kabát eladó!

méret: XL
szín: szürke-fekete

-hofogóval
-lecipzározható kapucnival
-rendkívül vizálló
-nagyon meleg

AZ ÁR ALKUKÉPES

Ár: 6000 Ft
Feladó: Szabolcs
Telefon: 06303276176
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-12
Lejárta: 2010-04-13
Eddig 74-n látták

OAKLEY CROWBAR SÍSZEMÜVEG

Oakley Crowbar síszemüveg

Eladó: 1 db új, (egyszer sem használt) Oakley Crowbar síszemüveg (Red Ever Camo / Pink Iridium)

Ár: 28000 Ft
Feladó: tamas
Telefon: 06204217748
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-12
Lejárta: 2010-04-13
Eddig 167-n látták

VÖLKL SENSOR 64 FULL WOODCORE

Völkl Sensor 64 full woodcore

Völkl Sensor 64 full woodcore freeride snowboard eladó Stuf (megegyezik a Völkl kötéssel) kötéssel. Egyszer sem használt, a szezonra felkészítve. Egyedi design, kiváló, érzékeny lap.

Ár: 45000 Ft
Feladó: Eduárd
Telefon: 70/2374151
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 145-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD NADRÁG

Fundango Snowboard nadrág

Sötétszürke, kétszer használt "S"-es méretű Fundango snowboard nadrág eladó.Kabáttal összecipzározható.

Ár: 10000 Ft
Feladó: Daniella
Telefon: 06302929883
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 71-n látták

SNWOW-BOARD CIPŐ

Crazy Creck márkájú, 41-es méretű (33-as) snow-board cipő eladó, továbbá 145 cm-es snowboard kötéssel és 155 cm-es snowboard kötés nélkül eladók. Ár -megegyezés szerint. Tatán

Ár: 1 Ft
Feladó: Anna
Telefon: 06209745733
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 13-n látták

SÍRUHÁK

10 év körüli gyermekre sínadrágok és kabátok olcsón eladók.

Ár: 5000 Ft
Feladó: T.Anna
Telefon: 06209745733
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 16-n látták

SHELLY'S RANGERS ACÉLBETKÓS BAKANCS

eladó egy shelly s rangers acélbetkós bakancs.42-es méretü,10 soros,fekete szinü.szinte eredeti állapotú(4 hónapig lett használva),be sincs még törve,nem kopott,semmi baja. Irányár: 10 000 ft(de lehet alkudni) képet tudok küldeni! SÜRGŐS!!!

Ár: 10 Ft
Feladó: Farkas Róbert
Telefon: 30/4939591
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 26-n látták

ELADÓ HEAD PX 5 TEAM SNOWBOARD KÖTÉS BINDING

Eladó Head PX 5 Team Snowboard kötés binding

új L-es méretű snowboard kötés, összes alkatrészével, dobozában... Sosem használt!

Ár: 41000 Ft
Feladó: Krisztián
Telefon: 06209660-006
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-11
Lejárta: 2010-04-12
Eddig 116-n látták

SNOWBOARDOK KÖTÉSSEL

snowboardok kötéssel

oxigén mission 155 escape kötéssel
salamon nce 152 head 1 kötéssel 26e
escape dragon 152 escape kötéssel 26e
project primo 147 project kötéssel 21e
scott nöi 151 scott kötéssel 26e
hammer grand chavin 147 kötés nélkül 17e

Ár: 26 Ft
Feladó: Norbi1111
Telefon: 06306771631
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 495-n látták

SNOWBOARD BAKANCSOK

snowboard bakancsok

Flow boogie 42,5 17e
Nortwave 43 17e
Vans Daniel Franc 42 19e
Salamon echelon 42 19e

Ár: 19000 Ft
Feladó: Norbi1111
Telefon: 06306771631
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 146-n látták

EMERY STEP-IN SNOWBOAR BAKANCS, KÖTÉSSEL

Emery step-in snowboar bakancs, kötéssel

Emery step-in snowboard bakancs 45-ös méretben, XL-es kötéssel újszerű állapotban eladó.

Ár: 35000 Ft
Feladó: eztvedd
Telefon: 06703037600
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 95-n látták

ELADÓ SNOWBOARD SOFT KÖTÉSSEL

160-as, Multix B-square lap ugyanilyen kötéssel eladó.
Egyszer használtam, de nekem túl nagy. Csere kisebbre érdekel, 140-es vagy 145-ös lapra lenne szükségem.

Ár: 25000 Ft
Feladó: Ildy
Telefon: 06702742800
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 39-n látták

F2 MONDO LT SNOWBOARD KÖTÉS

F2 Mondo LT snowboard kötés

Hello!

Eladó egy F2 MONDO LT kötés.

Egyedi festéssel és matricázva.

Irányár: 10 000-

Ár: 10000 Ft
Feladó: Beni
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 190-n látták

BURTON SNOWBOARD NADRÁG FARMER STYLE

BURTON snowboard nadrág farmer style

keveset használt ujszerű burton snowboard nadrág
férfi Ses vagy gyerek Xles,10000mmes vizálló
Telefonon lehet érdeklödni:06309452403

Ár: 15000 Ft
Telefon: 30/9452/403
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 142-n látták

UFO PROTECTOR,VÉDŐ GERINC,VÁLL,KÖNYÖK,MELKAS

Ufo Protector,Védő gerinc,váll,könyök,melkas

Ujszerű ufo protektor unisex,gyerek m-től férfi m-ig
Tökéletes védelem,váll,könyök,gerinc,melkas védő
párszor használt

csak telefonon 0630/9452/403

Ár: 11000 Ft
Telefon: 06309452403
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 109-n látták

DRAGON DX IONIZED SNOWBOARD SZEMÜVEG

Dragon DX ionized snowboard szemüveg

Vadonatuj garanciával,minden gyári kiegészitőjével,1 ionizált lencsével és 1 ajándék csere lencsével

telefonon:06309452403

Ár: 19999 Ft
Telefon: 06309452403
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-10
Lejárta: 2010-04-11
Eddig 32-n látták

FOX SNOWBOARD NADRÁG

FOX Snowboard nadrág

FOX Back Country II snowboard nadrág nagyon olcsón eladó. Fekete-szürke, szellőző cipzárakkal, belső zsebekkel. Vízálló képessége: 10 000 mm/h. M-es méret Külső hossz: 102cm, belső hossz 75cm, derék 94-100cm között állítható.

Ár: 16000 Ft
Feladó: Frixi
Telefon: 303384520
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-09
Lejárta: 2010-04-10
Eddig 86-n látták

VADONATÚJ BURTON EXILE EST KÖTÉS L-ES!!!

VADONATÚJ BURTON EXILE EST KÖTÉS L-ES!!!

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Ár: 40000 Ft
Feladó: Rudee
Telefon: +36703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-09
Lejárta: 2010-04-10
Eddig 48-n látták

SNOWBOARD BAKANCS 43-AS

Snowboard bakancs 43-as

Eladó a képen látható alig használt bakancs, 42-43-as méret.

Ár: 5000 Ft
Feladó: Zoli
Telefon: 70/5389411
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-08
Lejárta: 2010-04-09
Eddig 200-n látták

SNOWBOARD KÖTZÉSSEL ZSÁKKAL

snowboard  kötzéssel  zsákkal

156cm voelk deszka wall am tipus,preston fémvázas puhakötés ,burton zsákkal

Ár: 28 Ft
Feladó: Norbi1111
Telefon: 06306771631
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-07
Lejárta: 2010-04-08
Eddig 915-n látták

RIDE DEUCE FÉRFI SNOWBOARD BAKANCS EU42 (27CM)

Ride Deuce férfi snowboard bakancs EU42 (27cm)

Eladó egy teljesen új Ride Deuce férfi snowboard bakancs EU 42 (US 9, Mondo 27cm) méretben.

Igény szerint Győrben, vagy Budapesten vehető át.

Ár: 30000 Ft
Feladó: Horváth Gyula
Telefon: +36306191977
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-07
Lejárta: 2010-04-08
Eddig 64-n látták

O-THREE BOA 44-ES

O-THREE BOA 44-es

Eladó egy fekete-sárga snowboardbakancs,1 hónapos,3x volt a lábamon, de sajnos a lábfejemen nyom egy csontot.
Tökéletes állapotú, hibátlanul működő szerintem igen praktikus fűzőrendszer.A csizma formája is sportos/keskeny (pl:APO kötéshez tökéletes)

Ár: 29000 Ft
Feladó: Ilyés Ádám
Telefon: 06-30/6460451
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-07
Lejárta: 2010-04-08
Eddig 86-n látták

FAMAGOS NIDUS ROSE 28.900,-FT

Famagos nidus rose 28.900,-ft

Új, famagos nidus rose deszkát kínálunk 146cmes méretben.
Várjuk Önöket szeretettel a XI. ker, Regős köz 2-ben. Üzletünkben többféle dízájn közül választhat.
További információ: www.hozik.hu=06706309946

Ár: 28900 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-06
Lejárta: 2010-04-07
Eddig 130-n látták

ÚJ F2 FEKETE FAMAGOS 3DS DESZKA

ÚJ F2 fekete famagos 3Ds deszka

Új, famagos, F2s deszkát kínálunk, 3D erősítéssel 39.900,-ftért.
További információ: www.hozik.hu/06706309946

Ár: 39900 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-06
Lejárta: 2010-04-07
Eddig 171-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

Keresek használt 39-es snowboardbakancsot.

Feladó: danner
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-06
Lejárta: 2010-04-07
Eddig 12-n látták

DRAGON DX IONIZED

Dragon DX ionized

vadonatúj,bontatlan gyári csomagolásban minden kiegészitőjével Ionizált páramentem lencsével eladó
Eamilra nem tudok válaszolni de telefonon akármikor lehet keresni:30/9452403

Ár: 19999 Ft
Feladó: Székely B.
Telefon: +36309452403
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-06
Lejárta: 2010-04-07
Eddig 50-n látták

ÚJ SHERPA "HAMILTON"SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA

Divatos, melegen bélelt, rövid állású, de teljesen vízálló, prémgalléros utcai kabát, kifejezetten nők számára tervezve. Használatával nem kell kompromisszumot kötnünk a divat és a praktikum és a technikai megoldások között. A fázós kacsók melegesítéséről belső kézelő gondoskodik, ujján ötletes külső zseb található, karja és könyöke nagyon kényelmes szabású.
Alapanyag: QUANTUMAX WP10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Részletek
-Vízálló, lélegző külső héj
-Hegesztett varratok
-Belső kézelő
-Tépőzáras csuklómegoldás
-Kialakított könyökformázás
-Belső mobiltartó és értéktartó zsebek
-Ujján: külső zsebek
-3 pontban állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
-UtcaiAlapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 24000 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 80-n látták

ÚJ SHERPA "ELMA" NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

Új SHERPA

Sherpa női snowboard kabát, végig cipzáras és patentos, műszőrme béléssel, fém logóval.
- vízálló (10.000 mm-ig)
- lélegző (6500 g/nm/24h)
- kritikus helyeken hegesztett varrásokkal
- a kapucni levehető, bélelt és szűkíthető, levehető műszőrme dísszel
- derekában hófogóval
- cipzáras szellőzőnyílásokkal a hónaljnál
- ujja tépőzárral szűkíthető, kézmelegítő mandzsettával
- elején négy-, ujján egy zsebbel, két belsőzsebbel

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 89-n látták

SNOWBOARD KÖTÉS

snowboard kötés

Kötés olcsón, hiányzik róla 2 műanyag csatt.

Ár: 5000 Ft
Feladó: Riki(sbking)
Telefon: 06207723447
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 116-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

snowboard bakancs

Eladó 39-es Elan snowboard bakancs. Újszerű állapotban van.

Ár: 8000 Ft
Feladó: Riki(sbking)
Telefon: 06207723447
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 84-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

snowboard bakancs

Eladó egy 42-es snowboard bakancs.

Ár: 10 Ft
Feladó: Riki(sbking)
Telefon: 06207723447
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 59-n látták

ÚJ SHERPA "ELMA" NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

Új SHERPA

Sherpa női snowboard kabát, végig cipzáras és patentos, műszőrme béléssel, fém logóval.
- vízálló (10.000 mm-ig)
- lélegző (6500 g/nm/24h)
- kritikus helyeken hegesztett varrásokkal
- a kapucni levehető, bélelt és szűkíthető, levehető műszőrme dísszel
- derekában hófogóval
- cipzáras szellőzőnyílásokkal a hónaljnál
- ujja tépőzárral szűkíthető, kézmelegítő mandzsettával
- elején négy-, ujján egy zsebbel, két belsőzsebbel

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 33-n látták

ÚJ SHERPA "DOLLY" NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉR

Új SHERPA

Nagyon szép, deréköves kabát utcai vagy szabadidős viseletre egyaránt. Hideg időben jó szolgálatost tesz behúzható kapucnija és szűkíthető gallérja, a mindennapokban pedig jól használható zsebei, vízálló és lélegző konstrukciója miatt fogunk lelkesedni érte. Az ujjon síbérlettartó zseb került elhelyezése, hogy síeléskor se kelljen otthon hagyni!
Alapanyag:QUANTUMAX WP10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Részletek
- Vízálló, lélegző külső héj
- Hegesztett varratok
-Belső kézelő
-Kialakított könyökformázás
-Kivehető hó,- és szélfogó
-Belső mobiltartó és I-pod zseb
-Értéktartó zsebek
-3 pontban állítható leszedhető kapucni
-Szűkíthető gallér
-Kopásálló betétek
-Ujján: külső síbérlettartó zseb
-Szűkíthető aljmegoldás
-Utcai, de kiválóan alkalmas sportoláshoz is

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 93-n látták

BURTON GHARGER 61 SNOWBOARD

BURTON GHARGER 61 SNOWBOARD

AKCIÓS ÁR, ALKLAMI VÉTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!
egy szezont használt Burton deszka 159 cm, nagyon jó állapotban, karcmentes talp, jó él, BURTON kötéssel eladó.
EREDETI ÁR: 110.000.- + kötés 50.000.-
Az ár irányár!

Ár: 48000 Ft
Feladó: Attila
Telefon: 06709331011
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 516-n látták

HAMMER SNOWBOARD ELADÓ

Hammer snowboard eladó

hammer snowboard 1szer használt eladó. haladóknak ajánlom. hossz:153

Ár: 30000 Ft
Feladó: Peti
Telefon: +36303903104
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-05
Lejárta: 2010-04-06
Eddig 332-n látták

VADONATÚJ BURTON EXILE EST KÖTÉS L-ES!!!

Vadonatúj BURTON Exile EST kötés L-es!!!

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Ár: 40000 Ft
Feladó: Rudee
Telefon: +36703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-04
Lejárta: 2010-04-05
Eddig 55-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD NADRÁG

Fundango Snowboard nadrág

Eladó egy S méretű unisex Fungando snowboard nadrág.

Ár: 4000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-03
Lejárta: 2010-04-04
Eddig 79-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD KABÁT

Fundango Snowboard kabát

Eladó egy M méretű unisex Fundango snowboard kabát.

Ár: 5000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-03
Lejárta: 2010-04-04
Eddig 75-n látták

GERINCVÉDŐS HÁTIZSÁK

Eladó egy Quechua snowboard és sí hátizsák gerincvédővel egybe építve. Több funkciós.

Ár: 14000 Ft
Telefon: 06/20-510-1147
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-03
Lejárta: 2010-04-04
Eddig 54-n látták

F2 UNISEX SNOWBOARD KABÁT

F2 unisex snowboard kabát

-Vadonatúj (egyszer sem hordott) világos barna snowboard kabát
-Unisex kabát 'M-es' méretben
-a válltól a kabát aljáig a hosszúság 70 cm
-hófogó
-kézmelegítő
-jól elhelyezett zsebek
-légáteresztő
-8000mm-ig vízálló
-kapucni

Ár: 15000 Ft
Feladó: Viktória
Telefon: 06/ 20-926-45-42
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-03
Lejárta: 2010-04-04
Eddig 51-n látták

ÚJ ::: FOURSQUARE HOFFMAN SNOWBOARD NADRÁG

ÚJ ::: FOURSQUARE hoffman snowboard nadrág

FOURSQUARE hoffman snowboard nadrág

"L"-es méret

bélelt

15 K

100% nylon és polyester

fekete

eredeti ár 45.000.-

Ár: 25000 Ft
Feladó: Márk
Telefon: + 36 70 3238115
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-02
Lejárta: 2010-04-03
Eddig 108-n látták

ÚJ ::: DC ARPENT SNOWBOARD DZSEKI

ÚJ ::: DC ARPENT snowboard dzseki

ÚJ DC ARPENT snowboard dzseki tele extrákkal::

"L"-es méret

félig bebújós, hófogó, kézmelegítő, beépített maszk, szellőző, jól elhelyezett zsebek
Anyaga: Exotec 5000 series - felső védő réteg
Színe: szürke

Ár: 25000 Ft
Feladó: Márk
Telefon: + 36 70 3238115
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-02
Lejárta: 2010-04-03
Eddig 127-n látták

THULE TETŐBOX KÖLCSÖNZÉS KEDVEZŐ ÁRON!

Thule tetőbox kölcsönzés KEDVEZŐ áron!

Bérbe adó egy Thule Spirit 780 tetőbox.
A Thule Spirit 780 kontúrjai és áramvonalas formája tökéletesen idomul az autóhoz, belül pedig hatalmas 380 l-es tér áll a csomagok rendelkezésére, ill. a síléctartóval kiegészítve akár 8 pár, maximum 185 cm-es sílécet is elhelyezhet benne. Méret: 196x78x33 cm
Belméret: 190x73 cm
Átvehető: Budapest, Szolnok
Hosszú hétvége 4nap 4000FT
Egész hét: 5500FT,
ezt követően minden nap 600FT/nap áron
Tel.: 06-70/580 39 68

Ár: 600 Ft
Feladó: Vincze Viktor
Telefon: 06-70/580 39 68
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-01
Lejárta: 2010-04-02
Eddig 49-n látták

KOMPLETT SNOWBOARD

Komplett Snowboard

Elado egy SIMS amerikai Snowboard steppin kötéssel, UPS 42-es bakanccsal újszerű állapotban eladó.Mérete: 159

Ár: 24000 Ft
Feladó: zoli
Telefon: 06/707727217
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-01
Lejárta: 2010-04-02
Eddig 463-n látták

SNOWBOARD

Snowboard

Elado egy Killer Loop Snowboard Fritchi kötéssel újszerű állapotban. 158 cm.

Ár: 22000 Ft
Feladó: Niki
Telefon: 06/707727216
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-02-01
Lejárta: 2010-04-02
Eddig 720-n látták

LEVEL BIOMEX PROTEKTOROS SNOWBOARD / SÍ KESZTYŰ

LEVEL Biomex protektoros snowboard / sí kesztyű

LEVEL protektoros snowboard / sí kesztyű


Méret: XL

* Biomex Plus kivehető csuklóprotektor
* Lélegző
* Kevlar
* Kivehető belső ötujjas fleece kesztyű
* Membra-Therm Plus bélés
* Szemüvegtörlő


TEL: 06302230263



http://www.levelgloves.com/techdetails.php?recordID=english

http://www.levelgloves.com/biomex_protection.php?recordID=english

http://www.levelgloves.com/thermoplus.php?recordID=english



biomex wrist protection

Snowboarding’s all about pushing your limits. Level gloves with Biomex wrist protection can help you stay in one piece...
so you’ll be riding tomorrow instead of seeing the doctor.

Level’s proven BIOMEX wrist protection system is the result of an extensive and on-going collaboration between snowboarders, the medical community, and engineers who understand bio-mechanics. BIOMEX research and development is based at the Klinic Gut, Center of Bone and Joint Surgery in St.Moritz, Switzerland, where Level Pros and physicians design and develop the most advanced wrist support technology on the market – THE BIOMEX PLUS. For beginners, the most frequent cause of a wrist fracture in snowboarding is a backwards fall. For more experienced riders it’s a a front and sideways fall. There are many wrist guards on the market, but based on their design, they don’t all deliver the same degree of safety performance.

Why is BIOMEX a better wrist guard?

BIOMEX is the only wrist guard that keeps the wrist in an anatomically strong position, where muscle-forces and bone congruency combine to provide optimum stability without compromising the freedom to move.




Thermo Plus

Guaranteed to keep you warm!
Thermo-plus is Level’s certification and guarantee for outstanding insulation and heat retention of the natural warmth of the hands. Wearing Level Thermo-plus gloves you can be sure you will have maximum heat retention even in the worst climate conditions. Level created a test machine able to simulate extreme weather conditions in order to assess its gloves through a series of tests recorded and compared among them. The results, collected in an efficiency index, constitue a precise measurement of the gloves’ thermicity values. Thermo-plus products’ values have to be at least 30% higher than standard gloves’s ones.




Technology close up

1. Performance:
Glove performance is a combination of warmth, humidity evacuation, and sensibility or feel. Level gloves provide optimum warmth and dryness while providing exceptional dexterity for strapping bindings, buckling boots, or holding ski poles. In some models Level also incorporates a special reflex stimulation system called Kirax, which improves circulation and sensory efficiency.
2. Warmth:
Warmth, the glove’s most important function, is determined by its capacity for heat retention and its ability to keep hands dry. To deliver optimum warmth, Level specifies the perfect insulation material and the ideal waterproof, breathable membrane for each glove, including the use of world renowned GORE–TEX® membranes. Level uses a design process called “Thermo–plus” to select the right combination of insulators, waterproof membranes, linings, and shell materials to deliver the ideal product to the end user.
3. Durability:
Level gloves are virtually “bomb-proof”…built to withstand abrasion from snow, snowboards, sharp edges, and everything else encountered while riding or getting to the mountain. Reinforcing Kevlar and rubber composites are used to combat abrasion, while double stitching and stretch materials fight wear and tear on seams. Level searches for the world’s highest quality materials and then subjects them to punishing tests in its R and D department before selecting them for production. Among these materials is Pittard’s leather, known for its rich appearance, natural water proofing, breathability, and durability.
4. Protection:
Through its collaboration with the renowned, Klinik Gut of St.Moritz, Switzerland, Level has become the first glove company to study snowboard wrist injuries and to deliver an integrated wrist guard-glove system that is comfortable, versatile, and effective in reducing the risk of wrist injury. This system, called Biomex, has been shown to reduce the risk of wrist injury by over 700%. For ski gloves Level has studied different solutions for protecting the knuckles, back of the hand, and fingers, especially for ski racers and competitive free riders. These protective components, made form shock absorbing polymer materials, are ideally located on the gloves to maximize protection while ensuring flexibility and comfort.
5. Comfort:
Level gloves are designed with an anatomical, relaxed fit that is exceptionally comfortable. The shape of the glove, which has a pre-curved finger design, allows the glove to wrap comfortably around the hand and follow the natural curvature of the fingers. Soft materials are used throughout the lining and in areas that contact the face or nose. The remaining shell materials are selected to provide lots of dexterity for handling zipper pulls, goggles, or sun glasses.

Ár: 15000 Ft
Feladó: FG
Telefon: 06302230263
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-31
Lejárta: 2010-04-01
Eddig 208-n látták

NITRO PROPHECY SNOWBOARD BAKANCS 42/43

NITRO Prophecy snowboard bakancs 42/43

NITRO Prophecy snowboard bakancs 42/43 ÚJ


Méret: US: 10 EU: 42 2/3 MP: 28 belső talphossza: 27cm

Egyetlen1x volt rajtam egy délutáni csúszásra, ezért gyakorlatilag új darab.

2007-ben vettem. Nitro akkori csúcsmodelje volt (299Eurós ajánlott fogyasztói árral)...

Pofon egyszerű fűző rendszer: belelépsz - oldalán meghúzod a fogóját - kész...



27.000,-

06302230263



Features:
* Quadra 50/50 sole
* Powercord lacing
* Tech 3 Flexlight liner
* Eva molded shell tongue



Nitro rounded up all the best elements of their boot designs and compiled them to create a bad-ass boot. The Prophecy has our new TLS system for precise closure of the boot and quicker, easy lacing. This boot also has our new UL Liner for that perfect fit from day one.


* Quadra LX Sole- This clean sole design uses a double-lasted construction, which hides the molded EVA midsole under the side panel. The result is a low-profile look, while the double-lasting process provides a perfect fit
* Tech 3 Ultralight Thermacell Women’s Liner- The ultimate in lightweight, flexibility and comfort, this liner is molded from Nitro’s new Thermacell material. It weighs next to nothing and Nitro added their custom molded latex heel pocket, powerstrap and IL
* TLS Lacing- Nitro designed another completely new quick lacing system- the boot’s two laces are used in closed loops, making tightening the boot equally quick and easy
* ILS Liner Lacing- A lacing harness is permanently sewn into the boot shell for ankle lockdown that will not slip. Integrated hooks can be used to tighten the top or wear it unlaced for more mobility


This boot features Powercord lacing system similar to Boa. There are no standard laces to do up. Put the boot on, pull the cord and you’re done.

Ár: 27000 Ft
Feladó: FG
Telefon: 06302230263
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-31
Lejárta: 2010-04-01
Eddig 231-n látták

ELADÓ HAMMER LAP

Eladó HAMMER lap

Eladó egy 152-es hammer lap,mindkét végén aluminium erősitéssel,nagyon strapabiró!
20000 ft kötés nélkül!Igény szerint kötést is tudok adni!

Ár: 20000 Ft
Feladó: Ódor Krisztián
Telefon: 0670 2383568
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-31
Lejárta: 2010-04-01
Eddig 558-n látták

FUNDANGO SNOWBOARD KABÁT

FUNDANGO SNOWBOARD KABÁT

Eladó a képen látható FUNDANGO SNOWBOARD kabát, M-es méretben. 4 alkalommal használt, nagyon megkímélt.

Ár: 13900 Ft
Feladó: Péter
Telefon: 30/371-8981
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-31
Lejárta: 2010-04-01
Eddig 125-n látták

O'NEIL SNOWBOARD

O'neil snowboard

Eladó! O'neil Snowboard használt, de szép állapotban, Nitro kötéssel! Posta is megolható! Minden info, képek mailben!

Ár: 12000 Ft
Feladó: Nándor
Telefon: 06703848193
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 512-n látták

ÚJ SHERPA ALFA MAN SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA ALFA MAN SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Alfa Man " Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!

Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!
A sherpa(TM) egyik legfelszereltebb téli sportdzsekije! Hátában protektor, kapucnija oldalirányba kitekintős, ujjában elasztikus kesztyű. Sztreccs betétei maximálisan kiszolgálják a szabad mozgásod.

Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Vízzáró cipzárak a kritikus helyeken
o Air Circle SystemTM hónajszellőzők
o Streccs betétek
o Hátában protektor
o Fix hó- és szélfogó
o Belső funkcionális zsebek (szemüveg, síbérlet, mobiltelefon)
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Kitekintő rész a kapucni két oldalsó részén
o Szűkíthető aljabehúzók a zsebben
o Tépőzáras csuklómegoldás
o Belső elasztikus kesztyű az ujjában
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 15400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 126-n látták

ÚJ SHERPA SNAIR SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA SNAIR SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Rövid fazonú télikabát, melyet a retrós gallér és passzék valamint a printelt mintás alapanyag igazán stílusossá tesznek. Városi, utcai kabát, mely minden tekintetben tökéletes társad lesz a sípályán is. Halálfejes mintával is kapható!!
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM hónaljszellőzők
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Belül szőrmés, meleg gallér
o Kivehető hó- és szélfogó
o Belső I-pod zseb
o Szemüvegtartó belső zseb
o Tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 20400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 74-n látták

ÚJ SHERPA "FREE" SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA

Új SHERPA "Free" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Leírás
A legújabb divathoz szabott, luxus sportkabát. Anyaga könnyű, selymes tapintása mellett mégis rendkívül strapabíró. Óv és véd, ám feltűnővé tesz minden hölgyet a sípályán.

Részletek
Vízálló, lélegző külső héj
Hegesztett varratok
Állítható, leszedhető kapucni
Fix hó- és szélfogó
Formázott ujjak
Belső funkcionális zsebek
Szűkíthető aljabehúzó
Cipzáros, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Vízálló 10.000mm

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 73-n látták

ÚJ SHERPA GLORIA SNOWBOARD /TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA GLORIA SNOWBOARD /TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Gloria " Snowboard /Télikabát több méretben


Boltban 30e körül van az ára!

Sportos, rövidített szabású télikabát kötött gallérral és passzéval,
melyek gondoskodnak a nyak és a derék komfortjáról.
Fiatalos, trendi kardos mintája divatos városi kabáttá, míg technikai
megoldásai profi sí kabáttá teszik.
Részletmegoldások:
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM hónaljszellőzők
o Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
o Kötött gallér
o Kivehető hó- és szélfogó
o Belső I-pod és mobiltelefon tartó zseb
o Szemüvegtartó belső zseb
o Síbérlettartó
o Tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 46-n látták

ÚJ SHERPA NŐI SNOWBOARD NADRÁG TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA NŐI SNOWBOARD NADRÁG TÖBB MÉRET

Új Sherpa Női Snowboard nadrág több méret
Nőies, dekoratív nadrág a téli spor- tok szerelmeseinek.
Vízálló, lélegző külső héjjal, hegesztett varratokkal
és lecsatolható, állítható, bélelt,
gumis kantárral ellátott állítható, hófogó
kamáslis modell Full Circle System szellőzőpanelekkel,
derékszűkítő pánttal, a derékrészen a kabát
rögzítéséhez szükséges patentekkel és külső értéktartó zsebekkel.
Alapanyaga: Quantumax WP 10 000 mm VAP 6500 g/m2/24 óra

Ár: 17400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 39-n látták

ÚJ SHERPA "PELGA 2IN1" NŐI SNOWBOARDKABÁT TÖBBBMÉR

ÚJ SHERPA

Új SHERPA "Pelga 2in1" Női Snowboard/Télikabát több méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

Vízálló, lélegző külső héj
Hegesztett varratok
Kivehető, két oldalon hordható belső kabát, amit külön is lehet használni
Hó- és szélfogó
Állítható, leszedhető kapucni
Tépőzáras csuklómegoldás
Belső funkcionális zsebek
Szűkíthető aljabehúzó
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 38-n látták

ÚJ SHERPA SNOWBOARD NADRÁGOK TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA SNOWBOARD NADRÁGOK TÖBB MÉRET

Új SHERPA Snowboard nadrág Több méret
Teljesen új nem volt használva!

Nagy szellőzőpanelekkel, hózáróval ellátott,
hagyományos sí-, snowboard és egyéb téli sportra használható,
levehető kantáros nadrág.
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM szellőzők az oldalában
o Formázott térdrész
o Lecsatolható, állítható gumis kantár
o Tépőzáras, patentos, csattal állítható hófogó kamásli
o Gumis és csatos derékszűkítés
o Megerősített aljarész

Ár: 17400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 58-n látták

ÚJ SHERPA HORUS NADRÁGOK TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HORUS NADRÁGOK TÖBB MÉRET

Leírás
Merész minta, funkcionalitás, laza fazon jellemzi a Horus snowboard nadrágot. Hegesztett varratok, formázott térdkialakítás, szellőzőpanelek biztosítják a kényelmet és a komfortot, melyről a legizzasztóbb pályákon sem kell lemondanod. Válaszd a hozzá tervezett Horus jacket-et.
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Részletek
-Vízálló, lélegző külső héj
-Hegesztett varratok
-Vízzáró cipzárak
-Lecsatolható, állítható gumis kantár
-Állítható, hófogó kamásli
-Full Circle SystemTM szellőzőpanelek
-Formázott térd
-Szűkíthető derékrész
-Külső értéktartó zsebek

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 110-n látták

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Roda" Snowboard/Télikabát méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

FÉNYES ANYAGBÓL,
KAPUCNIVAL,
HÓFOGÓVAL,
SOK ZSEBBEL.
FULL CIRCLE SYSTEM
Cathex(TM) WP. 10.000mm VAP. 6500gr/m2/24hr

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 45-n látták

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Roda" Snowboard/Télikabát méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

FÉNYES ANYAGBÓL,
KAPUCNIVAL,
HÓFOGÓVAL,
SOK ZSEBBEL.
FULL CIRCLE SYSTEM
Cathex(TM) WP. 10.000mm VAP. 6500gr/m2/24hr

Ár: 19400 Ft
Feladó: s
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 19-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 34-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 23-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SZÖVET SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉR

ÚJ SHERPA DETTY SZÖVET SNOWBOARD/TÉLIKABÁT többmér

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 68-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SZÖVET SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉR

ÚJ SHERPA DETTY SZÖVET SNOWBOARD/TÉLIKABÁT többmér

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 41-n látták

ÚJ SHERPA "RITA"NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

ÚJ SHERPA

Új SHERPA "RITA" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Patentolható csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 29-n látták

ÚJ SHERPA "RITA"NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

ÚJ SHERPA

Új SHERPA "RITA" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Patentolható csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 19400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 21-n látták

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Síkabát vagy símellény? Nem probléma. Ez a sherpaTM modell mindkettőt biztosítja viselőjének lecipzározható ujjaival. Erős színeivel feltűnő választás a téli sportok kedvelőinek.

Részletek
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok mindenhol
• Lecipzározható ujjak
• Kivehető hó- és szélfogó
• Air Circle SystemTM elülső és hátsó szellőzők
• Belső, elrejthető símaszk
• Levehető kapucni
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás
• Mobil- és szemüvegtartó zseb
• Bérlettartó zseb az ujján
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 28-n látták

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Síkabát vagy símellény? Nem probléma. Ez a sherpaTM modell mindkettőt biztosítja viselőjének lecipzározható ujjaival. Erős színeivel feltűnő választás a téli sportok kedvelőinek.

Részletek
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok mindenhol
• Lecipzározható ujjak
• Kivehető hó- és szélfogó
• Air Circle SystemTM elülső és hátsó szellőzők
• Belső, elrejthető símaszk
• Levehető kapucni
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás
• Mobil- és szemüvegtartó zseb
• Bérlettartó zseb az ujján
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 32-n látták

ÚJ SHERPA HORUS NADRÁGOK TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HORUS NADRÁGOK TÖBB MÉRET

Leírás
Merész minta, funkcionalitás, laza fazon jellemzi a Horus snowboard nadrágot. Hegesztett varratok, formázott térdkialakítás, szellőzőpanelek biztosítják a kényelmet és a komfortot, melyről a legizzasztóbb pályákon sem kell lemondanod. Válaszd a hozzá tervezett Horus jacket-et.
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Részletek
-Vízálló, lélegző külső héj
-Hegesztett varratok
-Vízzáró cipzárak
-Lecsatolható, állítható gumis kantár
-Állítható, hófogó kamásli
-Full Circle SystemTM szellőzőpanelek
-Formázott térd
-Szűkíthető derékrész
-Külső értéktartó zsebek

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 42-n látták

SALOMON SHADE 160CM

Salomon Shade 160cm

Eladó egy 4 napot használt, idén januárban vásárolt Salomon Shade 160cm-es FA MAGOS snowboard. Hibátlan állapot, 1 év garancia! Ára: 35000ft
Eladó egy szintén ennyit használt Flow kötés. Ára: 28000Ft.

Ár: 35000 Ft
Feladó: Viktor
Telefon: 30/601-8110
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 326-n látták

KILLER LOOP SNOWBOARDCIPŐ

Killer Loop snowboardcipő

Ideális kezdő, közép-haladó cipő. Könnyű, de ugyanakkor jól tart. 42-es méretű.

Ár: 8000 Ft
Feladó: Szerető Zsolt
Telefon: 06302508053
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 186-n látták

PROTEST SNOWBOARD KABÁT

Protest snowboard kabát

Eladó a képen látható kabát egy boardozás alkalmával használt.Tökéletes állapotban.Kérésre szívesen küldök több képet.M-es méret

Ár: 35000 Ft
Feladó: eddy
Telefon: 06209854335
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 107-n látták

BURTON WOOD CORE

Eladó! Használt Burton Wood Core board, Burton kötéssel!
Minden info, képek mail-ben, vagy telefonon!

Ár: 15000 Ft
Feladó: Nándor
Telefon: 06703848193
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 59-n látták

BURTON WOOD CORE

Eladó! Használt Burton Wood Core lap Burton kötéssel szerelve! Minden info, képeke mail-ben,vagy telefonon!

Ár: 15000 Ft
Feladó: Nándor
Telefon: 06703848193
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-30
Lejárta: 2010-03-31
Eddig 53-n látták

ELECTRIC EG2 SNOWBOARD SZEMÜVEG

Electric EG2 snowboard szemüveg

Eladó egy egy napot használt, tökéletes állapotban lévő Electric EG2 special edition 2008/2009-es snowboard szemüveg eredeti dobozzal, tokkal.
Keretszín: Orange/silver Chrome
Lencse: Black chrome
Bukóval is hordható

Ár: 16000 Ft
Feladó: ermtomi
Telefon: 06703671706
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-28
Lejárta: 2010-03-29
Eddig 165-n látták

ROSSIGNOL BAKANCS ELADÓ

rossignol bakancs eladó

1 alkalommal használt 41/42-es közötti puha bakancs

Ár: 10000 Ft
Feladó: Dani
Telefon: 30/98-65-728
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-28
Lejárta: 2010-03-29
Eddig 117-n látták

NITRO SNOWBOARD ELADÓ

Nitro Snowboard eladó

Nitro 168as snowboard keménykötéssel eladó lenne... kb 2 éve vettem, 1x használtam..
3000ft-ért tudok adni hozzá egy 41-42es bakancsot.
A lap ára kötéssel 12,5ezer forint.
A bakanccsal 14ezer forint.

Postázni bárhova tudom.
Alkudni próbálhatsz :)

Ár: 12500 Ft
Feladó: Gergő
Telefon: 06703692225
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-28
Lejárta: 2010-03-29
Eddig 471-n látták

VADONATÚJ, MINŐSÉGI, FA MAGOS BOARD! ELAN

Vadonatúj, minőségi, fa magos board! Elan

ELAN GLOBE 155 cm, fa belső maggal/Conform woodcore/, oldalfalas kiképzéssel, felsőkategóriás konstrukció. Bolti ára 300Euro!!! Még rajta az árcímke és a hologramos matrica is. /piros-fekete/
31.000 Ft.
Alkalmi vétel, utolsó darab!

Ár: 31000 Ft
Feladó: attila
Telefon: 36703644327
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-27
Lejárta: 2010-03-28
Eddig 391-n látták

SNOWBOARDKABAT

snowboardkabat

Eladó a képen látható Kenvelo L -es szürke színű snowboard kabát új,még nem volt használva.Mélyen az ár alatt.eredeti ár 19990 ft
Adatok : kar:74 cm
Váll:54 cm
test hossz 78 cm
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Vízzáró cipzárak a kritikus helyeken
o Air Circle SystemTM hónajszellőzők
o Streccs betétek
o Fix hó- és szélfogó
o Belső funkcionális zsebek (szemüveg, síbérlet, mobiltelefon)
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Kitekintő rész a kapucni két oldalsó részén
o Szűkíthető aljabehúzók a zsebben
o Tépőzáras csuklómegoldás
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h
erd.csak.tel06706402144

Ár: 10000 Ft
Feladó: lalika
Telefon: 06706402144
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 141-n látták

BURTON MOTO SNOWBOARD BAKANCS

Burton MOTO snowboard bakancs

Eladó egy használt, könnyű , megkímélt 42-es Burton MOTO snowboard bakancs. A baki tökéletes állapotban van . Szuper kényelmes, nem tör , nem szorít, a járás kényelmes benne , egésznapos viselet esetén sem kényelmetlen. Ajánlom 40-41,5 méretű lábra.

Ár: 9500 Ft
Feladó: Turi Zsolt
Telefon: 06703272635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 186-n látták

BAKANCS ELADÓ

bakancs eladó

1 hetet használt, újszerű női 40-41-es Limited4You bakancs eladó.

Ár: 9500 Ft
Feladó: Soproni Miklós
Telefon: 06209847606
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 82-n látták

APO SNOWBOARD DESZKA 148CM

Apo snowboard deszka 148cm

Eladnám egyedi Apo márkájú snowboardomat! Semmi baja, csupán az alján található pár kisebb karcolás, de egy waxolással megoldható. A márka rendkívül rendkívül megbízható, francia. Kötés nélkül!

Ár: 40000 Ft
Feladó: Halász Zsófi
Telefon: +36307530879
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 309-n látták

ROSSIGNOL STEP-IN KÖTÉS 39

Rossignol Step-in kötés 39

Használt 39-es Rossignol step-in kötésemet bakanccsal eladnám! Deszka nélkül!;)

Ár: 22000 Ft
Feladó: Halász Zsófi
Telefon: +36307530879
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 126-n látták

EGY NAPOT HASZNÁLT FLOW M7 KÖTÉS

Egy napot használt FLOW M7 kötés

Eladom FLOW M7 tipusu kötésem. Egy napot használtam csak, mintha új lenne.

Érdeklődni lehet: 70/284-90-10

Ár: 38000 Ft
Feladó: Gábor
Telefon: 70/284-90-10
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-26
Lejárta: 2010-03-27
Eddig 145-n látták

STUF SYMBOL 145 ÁRON ALUL

stuf symbol 145 áron alul

új stuf symbol famagos lap bontatlan gyári csomagolásban sürgősen eladó áron alul
bolti ára 256 Euro
Msn: mat.rex01@hotmail.com

Ár: 30000 Ft
Feladó: Lakatos József
Telefon: 06706232146
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 195-n látták

PALMER DESZKA

PALMER deszka

155 cm-es, jó állapotban lévő deszka !!! Kicsit szélesebb mint az átlag deszkák ,ezért szűzhavazásra vagy a pályán kivül , de a pályán is kiválóan használható!!!!

Ár: 18000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 301-n látták

OXYGÉN PROTON-64 ALPIN DESZKA

OXYGÉN PROTON-64 alpin deszka


164 cm-es jó állapotban lévő alpin deszka ,Crazy Creek kötéssel ! Kérésre szívesen küldök képet!!!!

Ár: 15000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 256-n látták

OXYGÉN FR-67 ALPIN

OXYGÉN FR-67 alpin

167 cm-es jó állapotban lévő alpin deszka! Tudok kötést is adni ha érdekli! Nagyobb képet is tudok küldeni!!!

Ár: 15000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 113-n látták

BURTON CUT ASYM AIR

BURTON CUT ASYM AIR

154 cm-es zöld színű jó állapotban lévő deszka SP kötéssel ! Kérésre szívesen küldök képet!!!!

Ár: 18000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 471-n látták

JOLT JITTERS (USA)

JOLT JITTERS (USA)

152 cm-es lila színű amerikai deszka!

Ár: 12000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 149-n látták

BURTON AIR ALPIN DESZKA

BURTON AIR ALPIN DESZKA

160 cm-es lila színű alpin deszka !

Ár: 6000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 203-n látták

GORETEX PROTEKTOROS GYEREK KESZTYŰ

GORETEX PROTEKTOROS GYEREK KESZTYŰ


Protektoros gyerek ,esetleg női kézre való kesztyű! L-es méret! Kérésre szívesen küldök képet!!!!

Ár: 4000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 130-n látták

VANS BAKANCS + STEPP KÖTÉS

VANS bakancs + stepp kötés

43-as bakancs Switch stepp kötéssel ELADÓ!

Ár: 20000 Ft
Feladó: Császár János
Telefon: 703549693
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 163-n látták

VÖLKL DASH SNOWBOARD

vadi új völkl Dash snovboard153cm,157cm ,160cm és163cm méretekben eladók,eredeti ára 330 euro,most 55.000-ft vihető

Ár: 55 Ft
Telefon: 06 30 200-53-44
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-25
Lejárta: 2010-03-26
Eddig 72-n látták

BOARDING DIVISON M-ES NADRÁG

Boarding Divison M-es nadrág

Eladó Egy eredeti Boarding Division M-es használt snowboard nadrág. Levehető Kantárral, RECCO System ( lavina jeladóval ellátott ) Sok zsebbel, lábközötti szellőzővel , álítható derék tépőzárral. Méretei:derék :44 cm., csípő 56 cm, külsőszárhossz:108 cm, belsőszárhossz: 75 cm.
Én 176 cm. magas közepes testalkatú vagyok , rám jó volt.

Ár: 9500 Ft
Feladó: Turi Zsolt
Telefon: 06703272635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 105-n látták

FRANCIAORSZÁG LES ORRES.SÍUT ELADÓ JAN29

Sajnos sérülés miatt,eltörtem a kezem eladó 2 személynek le orresba.nagyon sajnálom most itt fekszem a korházba és nem vághatom a pályát lessbe.jan 29 én.nagy segítség lenne ha eltudnám adni,sőt sokkal olcsobban is adom.8 napra 7 északár 3 csillagos pályaszállás bérlettel biztositással együtt.link www.partycamp.hu

Ár: 520 Ft
Feladó: Balogh Viktor
Telefon: 06203759229
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 55-n látták

DC ARPENT SNOWBOARD DZSEKI

DC ARPENT snowboard dzseki

ÚJ DC ARPENT snowboard dzseki tele extrákkal::
félig bebújós, hófogó, kézmelegítő, beépített maszk, szellőző, jól elhelyezett zsebek
Anyaga: Exotec 5000 series - felső védő réteg
Színe: szürke

Ár: 26000 Ft
Feladó: Márk
Telefon: + 36 70 3238115
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 185-n látták

UVEX TOMAHAWK SÍSZEMÜVEG

Uvex Tomahawk síszemüveg

Eladó egy ezüst-fekete színű Uvex Tomahawk síszemüveg tökéletes állapotban, tokjában, papírjával... Bolti ára 19.900,- Ft!!! Az ár irányár!
Német gyártmány, prémium minőség, magas technológiai színvonal...

képek: http://www.sportoutlet.hu/shop/sifelszereles/uvex-siszemuveg/uvex-tomahawk-siszemuveg-tobb-szinben/images/607
technikai leírás: http://www.sportoutlet.hu/shop/sifelszereles/uvex-siszemuveg/uvex-tomahawk-siszemuveg-tobb-szinben

Ár: 14000 Ft
Feladó: K. Máté
Telefon: 703879842
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 191-n látták

ÚJ FAMAGOS DESZKA 19.900,-FT

Új, Pale, famagos deszkákat kínálunk 19.900,-ftért, Nidus basic kötéssel 29.900,-ft, Nidus professional kötéssel 33.900,-ft.
Várjuk Önöket szeretettel a XI.ker, Regős köz 2-ben. További információ: www.hozik.hu/06706309946

Ár: 19900 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 18-n látták

ÚJ FAMAGOS DESZKA 19.900,-FT

ÚJ FAMAGOS DESZKA 19.900,-ft

Új, famagos, Pale snowboardokat kínálunk 19.900,-ftért, Nidus basic kötéssel 29.900,-ftért, Nidus po kötéssel 29.900,-ft.
További információ: www.hozik.hu/06706309946

Ár: 19900 Ft
Feladó: Szente Gábor
Telefon: 06706309946
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-24
Lejárta: 2010-03-25
Eddig 164-n látták

ÚJ SHERPA ALFA MAN SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA ALFA MAN SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Alfa Man " Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!

Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!
A sherpa(TM) egyik legfelszereltebb téli sportdzsekije! Hátában protektor, kapucnija oldalirányba kitekintős, ujjában elasztikus kesztyű. Sztreccs betétei maximálisan kiszolgálják a szabad mozgásod.

Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Vízzáró cipzárak a kritikus helyeken
o Air Circle SystemTM hónajszellőzők
o Streccs betétek
o Hátában protektor
o Fix hó- és szélfogó
o Belső funkcionális zsebek (szemüveg, síbérlet, mobiltelefon)
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Kitekintő rész a kapucni két oldalsó részén
o Szűkíthető aljabehúzók a zsebben
o Tépőzáras csuklómegoldás
o Belső elasztikus kesztyű az ujjában
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 17400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 83-n látták

ÚJ SHERPA SNAIR SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA SNAIR SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Snair" Snowboard/Télikabát Több méretben
Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!

Rövid fazonú télikabát, melyet a retrós gallér és passzék valamint a printelt mintás alapanyag igazán stílusossá tesznek. Városi, utcai kabát, mely minden tekintetben tökéletes társad lesz a sípályán is. Halálfejes mintával is kapható!!
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM hónaljszellőzők
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Belül szőrmés, meleg gallér
o Kivehető hó- és szélfogó
o Belső I-pod zseb
o Szemüvegtartó belső zseb
o Tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 20400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 49-n látták

ÚJ SHERPA "FREE" SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA

Új SHERPA "Free" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Leírás
A legújabb divathoz szabott, luxus sportkabát. Anyaga könnyű, selymes tapintása mellett mégis rendkívül strapabíró. Óv és véd, ám feltűnővé tesz minden hölgyet a sípályán.

Részletek
Vízálló, lélegző külső héj
Hegesztett varratok
Állítható, leszedhető kapucni
Fix hó- és szélfogó
Formázott ujjak
Belső funkcionális zsebek
Szűkíthető aljabehúzó
Cipzáros, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Vízálló 10.000mm

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 24-n látták

ÚJ SHERPA GLORIA SNOWBOARD /TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA  Gloria  Snowboard /Télikabát több méret

Új SHERPA "Gloria " Snowboard /Télikabát több méretben


Boltban 30e körül van az ára!

Sportos, rövidített szabású télikabát kötött gallérral és passzéval,
melyek gondoskodnak a nyak és a derék komfortjáról.
Fiatalos, trendi kardos mintája divatos városi kabáttá, míg technikai
megoldásai profi sí kabáttá teszik.
Részletmegoldások:
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM hónaljszellőzők
o Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
o Kötött gallér
o Kivehető hó- és szélfogó
o Belső I-pod és mobiltelefon tartó zseb
o Szemüvegtartó belső zseb
o Síbérlettartó
o Tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 35-n látták

ÚJ SHERPA NŐI SNOWBOARD NADRÁG TÖBB MÉRET

Új Sherpa  Női Snowboard nadrág több méret

Új Sherpa Női Snowboard nadrág több méret
Nőies, dekoratív nadrág a téli spor- tok szerelmeseinek.
Vízálló, lélegző külső héjjal, hegesztett varratokkal
és lecsatolható, állítható, bélelt,
gumis kantárral ellátott állítható, hófogó
kamáslis modell Full Circle System szellőzőpanelekkel,
derékszűkítő pánttal, a derékrészen a kabát
rögzítéséhez szükséges patentekkel és külső értéktartó zsebekkel.
Alapanyaga: Quantumax WP 10 000 mm VAP 6500 g/m2/24 óra

Ár: 17400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 31-n látták

ÚJ SHERPA "PELGA 2IN1" NŐI SNOWBOARDKABÁT TÖBBBMÉR

Új SHERPA

Új SHERPA "Pelga 2in1" Női Snowboard/Télikabát több méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

Vízálló, lélegző külső héj
Hegesztett varratok
Kivehető, két oldalon hordható belső kabát, amit külön is lehet használni
Hó- és szélfogó
Állítható, leszedhető kapucni
Tépőzáras csuklómegoldás
Belső funkcionális zsebek
Szűkíthető aljabehúzó
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 26-n látták

ÚJ SHERPA SNOWBOARD NADRÁGOK TÖBB MÉRET

Új SHERPA Snowboard nadrágok Több méret

Új SHERPA Snowboard nadrág Több méret
Teljesen új nem volt használva!

Nagy szellőzőpanelekkel, hózáróval ellátott,
hagyományos sí-, snowboard és egyéb téli sportra használható,
levehető kantáros nadrág.
Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Air Circle SystemTM szellőzők az oldalában
o Formázott térdrész
o Lecsatolható, állítható gumis kantár
o Tépőzáras, patentos, csattal állítható hófogó kamásli
o Gumis és csatos derékszűkítés
o Megerősített aljarész

Ár: 17400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 70-n látták

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Roda" Snowboard/Télikabát méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

FÉNYES ANYAGBÓL,
KAPUCNIVAL,
HÓFOGÓVAL,
SOK ZSEBBEL.
FULL CIRCLE SYSTEM
Cathex(TM) WP. 10.000mm VAP. 6500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 46-n látták

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA RODA SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Új SHERPA "Roda" Snowboard/Télikabát méret
Bolti ár 30.000 felett!
Teljesen új nem volt használva

FÉNYES ANYAGBÓL,
KAPUCNIVAL,
HÓFOGÓVAL,
SOK ZSEBBEL.
FULL CIRCLE SYSTEM
Cathex(TM) WP. 10.000mm VAP. 6500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 29-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 30-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 28-n látták

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA DETTY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Egy igazi kaméleon! Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, szövött alapanyagból, stílusát meghatározó csontgombokkal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás, belső kézelő

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 36-n látták

ÚJ SHERPA "RITA"NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

Új SHERPA

Új SHERPA "RITA" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Patentolható csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 61-n látták

ÚJ SHERPA "RITA"NŐI SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBBMÉRET

Új SHERPA

Új SHERPA "RITA" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e körül van az ára!
Tökéletes utcai kabát nőies fazonnal, de amint a sípályára lépsz benne, átváltozik profi sí kabáttá, vízálló-lélegző membránjának, hegesztett varratainak, hószoknyájának és további kiegészítőiének köszönhetően.

Részletmegoldások:
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok
• Két helyen állítható, leszedhető szőrrel díszített kapucni
• Kivehető hó- és szélfogó
• Belső értéktartó zsebek, síbérlettartó
• Szűkíthető alja-megoldás
• Patentolható csuklómegoldás, belső kézelő

Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 66-n látták

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Síkabát vagy símellény? Nem probléma. Ez a sherpaTM modell mindkettőt biztosítja viselőjének lecipzározható ujjaival. Erős színeivel feltűnő választás a téli sportok kedvelőinek.

Részletek
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok mindenhol
• Lecipzározható ujjak
• Kivehető hó- és szélfogó
• Air Circle SystemTM elülső és hátsó szellőzők
• Belső, elrejthető símaszk
• Levehető kapucni
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás
• Mobil- és szemüvegtartó zseb
• Bérlettartó zseb az ujján
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 57-n látták

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

ÚJ SHERPA HENRY SNOWBOARD/TÉLIKABÁT TÖBB MÉRET

Síkabát vagy símellény? Nem probléma. Ez a sherpaTM modell mindkettőt biztosítja viselőjének lecipzározható ujjaival. Erős színeivel feltűnő választás a téli sportok kedvelőinek.

Részletek
• Vízálló, lélegző külső héj
• Hegesztett varratok mindenhol
• Lecipzározható ujjak
• Kivehető hó- és szélfogó
• Air Circle SystemTM elülső és hátsó szellőzők
• Belső, elrejthető símaszk
• Levehető kapucni
• Gumis, tépőzáras csuklómegoldás
• Mobil- és szemüvegtartó zseb
• Bérlettartó zseb az ujján
Alapanyag: QUANTUMAX WP 10.000mm, VAP 6.500gr/m2/24hr

Ár: 18400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 28-n látták

ÚJ SHERPA ANTS SNOWBOARD/TÉLIKABÁT L-ES EGYEDI!

ÚJ SHERPA ANTS SNOWBOARD/TÉLIKABÁT L-es EGYEDI!

Új SHERPA "ANTS" Snowboard/Télikabát több méret
Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!

Boltban 30e fölött van az ára! Teljesen új nem volt használva!
EGYEDI DARAB!
10DB készült belőle talán!
Ujjában elasztikus kesztyű. Sztreccs betétei maximálisan kiszolgálják a szabad mozgásod.

Részletek
o Vízálló, lélegző külső héj
o Hegesztett varratok
o Vízzáró cipzárak a kritikus helyeken
o Air Circle SystemTM hónajszellőzők
o Streccs betétek
o Fix hó- és szélfogó
o Belső funkcionális zsebek (szemüveg, síbérlet, mobiltelefon)
o Két helyen állítható, leszedhető kapucni
o Szűkíthető aljabehúzók a zsebben
o Tépőzáras csuklómegoldás
o Belső elasztikus kesztyű az ujjában
- Vízálló 10.000mm
- Lélegző 6500g/nm/24h

Ár: 20400 Ft
Feladó: sherpazoli
Telefon: 30/458-73-29
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-23
Lejárta: 2010-03-24
Eddig 129-n látták

BURTON FREESTYLE M-ES KÖTÉS

Burton Freestyle M-es kötés

Eladó egy vadi új kötés, dobozában , 1 év garanciával, számlával. A kötés 38-43-ig jó
Még sohasem volt használva. 2008.-as model

Ár: 19900 Ft
Feladó: Turi Zsolt
Telefon: 06703272635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-22
Lejárta: 2010-03-23
Eddig 305-n látták

ALPINE SNOWBOARDOK KÖTÉSSEL ELADÓK

ALPINE Snowboardok kötéssel eladók

scott strike alpine snowboard kötéssel eladó.
wild duck 165 kötéssel eladó,nagyon olcsón 12000-ért vihető a 2 ő.1 db ja 8000ezer

Ár: 12000 Ft
Feladó: Balogh Viktor
Telefon: 06203759229
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 285-n látták

RED TRACE MATT FEKETE L-ES SNOWBOARD BUKÓ

Méretprobléma miatt eladó egy két napot használt, jó állapotban lévő L-es méretű RED Trace 2008/2009-es matt fekete snowboard bukó, eredeti csomagolásában!

Ár: 8000 Ft
Feladó: Erm Tamás
Telefon: 06703671706
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 79-n látták

ELECTRIC EG2 SNOWBOARD SZEMÜVEG

Electric EG2 snowboard szemüveg

Eladó egy egy napot használt, tökéletes állapotban lévő Electric EG2 special edition 2008/2009-es snowboard szemüveg eredeti dobozzal, tokkal.
Keretszín: Orange/silver Chrome
Lencse: Black chrome
Bukóval is hordható

Ár: 20000 Ft
Feladó: Erm Tamás
Telefon: 06703671706
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 173-n látták

ALPIN SNOWBOARDOK OLCSÓN!!!!!!!!!!

Alpin snowboardok OLCSÓN!!!!!!!!!!

Kötéssel együtt. Jó állapotban
BP.20-433-20-65

Ár: 7500 Ft
Feladó: főnix
Telefon: 20-433-20-65
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 303-n látták

ROSSIGNOL ALPIN SNOWBOARD

Jó állapotban 3 lap kötéssel eggyütt eladó.

Oktogon

Nem tudok képet föltenni, rossz méret vagy miaz ördög.

Ár: 7500 Ft
Feladó: főnix
Telefon: 20-433-20-65
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 33-n látták

KERESEK SNOWBOARD BAKANCSOT 47ES MÉRETBEN!!

Lehet uj is akár...De megkímélt állapotú is érdekelne..cx105@freemail.hu
Mobilt nem használok csak ritkán szal .azt fölösleges lenne hivni

Feladó: Alex
Telefon: emailben
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 19-n látták

BURTON TRIBUTE 41-ES MÉRET TELJESEN ÚJ!!!

Burton Tribute 41-es méret TELJESEN ÚJ!!!

Eladó egy Burton Tribute snowboard bakancs 41-es méret!!! Dobozával, teljesen ÚJ egyszer nem használt!!! Új Ára: 32 000Ft

Ár: 22000 Ft
Feladó: Dave
Telefon: 0670-336-1756
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 101-n látták

FORUM STUNNER SLR 8,5-ES SNOWBOARD BAKANACS ELADÓ

forum stunner slr 8,5-es snowboard bakanacs eladó

A bakancs még egyszer sem volt használva, vadiúj!!!

Ár: 22000 Ft
Feladó: Kovács Ivett
Telefon: +36302686616
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-21
Lejárta: 2010-03-22
Eddig 114-n látták

BURTON ALP 56

Burton Alp 56

156cm Burton Alpin lecsúszó deszka kemény kötéssel, nagyon megkímélt állapotban eladó!
Elvihető a legjobb ajánlatért!!!

Ár: 1 Ft
Feladó: Kőne Tamás
Telefon: +36304561543
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-20
Lejárta: 2010-03-21
Eddig 210-n látták

ELADÓ BURTON BLUNT SNOWBOARD!

Eladó Burton Blunt Snowboard!

Eladó a képen látható 1,5 éves Burton Blunt Snowboard, freestyle kötéssel, szép megkímélt állapotban.
Méret: 147 cm
Kötés: M-es
Ár: 59.000 Ft
Tel: 06305152851

Ár: 59000 Ft
Feladó: peter
Telefon: 06305152851
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-20
Lejárta: 2010-03-21
Eddig 330-n látták

BURTON BULLET SNOWBOARD

Burton Bullet snowboard

Burton Bullet snowboard 164-es jo allapotban elado. All mountain lap 2008 modell egy szezont hasznalt.

Ár: 40000 Ft
Feladó: Balazs
Telefon: 30/9946516
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-20
Lejárta: 2010-03-21
Eddig 177-n látták

KERESÜNK 1-3 TÁRSAT PRA LOUP-RA 01.23-30 KOCSIVAL

Sziasztok,
családi okokból megüresedett 3 hely egy 6-os apartmanban. Autóval megyünk, a cél Pra Loup, Fr.o. 180km gyönyörű sípályarendszer, pályaszállás.
Időpont 2010. jan. 23-30.
Bérlet + szállás: 48.000,-Ft, baráti. várunk szeretettel

Ár: 48000 Ft
Feladó: István G
Telefon: 303176731
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-19
Lejárta: 2010-03-20
Eddig 30-n látták

BAXLER KÖTÉS

l/m -es kötés max köbö 45ös cipőig jó. használt, de kitűnő állapotú.fém csat,fém tartó.képet sajnos nem engedi feltenni, de emailban tudok küldeni.

Ár: 15000 Ft
Feladó: szabolcs
Telefon: 06-20-9358316
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-19
Lejárta: 2010-03-20
Eddig 36-n látták

LIMITED FOR YOU BOARD

limited for you board

eladó egy hazsnált l4u board. esztétikai sérülések vannakrajta.a hó-show-n vettem egy hetet voltam vele ausztriában. 158-asa mérete

Ár: 11000 Ft
Feladó: szabolcs
Telefon: 06-20-9358316
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-19
Lejárta: 2010-03-20
Eddig 1015-n látták

HEAVY TOOLS KABÁT -NADRÁG , DEELUX BAKANCS

heavy tools kabát -nadrág , deelux bakancs

44-es beeluxe bakancs. hibátlan állapot. kivehető béléses. 9ezer. heavy tools xl-es férfi dzseki15000ft , heavy tools xl-es férfo snowboard nadrág 10000ft.

Ár: 9 Ft
Feladó: szabolcs
Telefon: 06209358316
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-19
Lejárta: 2010-03-20
Eddig 284-n látták

K2 BOARD+FLOW KÖTÉS+BURTON BAKANCS SNOWBOARD

Eladom feleslegessé vált snowboard felszerelésem.
K2 154-es wide board, Burton 44es bakancs, flow kötés. Érdeklődni lehet: 70/284-90-10 email: geepoint@freemail.hu
Kérésre küldök képet.

Ár: 53000 Ft
Feladó: Gábor
Telefon: 70/284-90-10
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-19
Lejárta: 2010-03-20
Eddig 103-n látták

BURTON STEP IN CIPŐ 43,5 10/5-ÖS

Burton STep IN CIPŐ 43,5 10/5-ös

Hello

Sajnos meg kell válnom eme tökéletes cipőmtől azon okból kifolyólag hogy kinöttem..:S összesen 4x volt rajtam de ez a képeken is látszik, direkt kiszedtem a bélést hogy jól látható legyen, természetesen a kötést és a cipőt is adom csavarokkal és mi egymással együtt. Még új illata van szóval kötve hiszem hogy találsz még egy ilyen állapotút ennyiért... Ha kérdésetek van hívjatok. Ui: a Board nem eladó.

Ár: 40000 Ft
Feladó: Kiss Balázs
Telefon: 06-30-526-04-30
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 366-n látták

HEAD CLASSIC SNOWBOARD CIPŐ

Eladó az alábbi linken látható Head cipő. Zsír új, blokkal, garanciális még. 1 napot sem használtam, rám nagynak bizonyult. 30-as méret, 45,5-46 -os lábra. bolti ára 27.000 volt. Kép: http://www.sielok.hu/images/apro/mid_8929.jpg

Ár: 22000 Ft
Feladó: Görcs Viktor
Telefon: 20/479-5971
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 93-n látták

ÚJ NITRO TEAM ART ATTACK SNOWBOARD ELADÓ!

Új Nitro Team Art Attack snowboard eladó!

Eladó egy egyszer használt, lényegében új 152-es Nitro Team Art Attack. Természetesen fa magos, üvegszál és karbon megerősítésekkel. Integrált oldalfallal rendelkezik. Ez a board kitűnő választás lehet a "parkba", viszont a pályán is megállja a helyét.

BOARD SHAPE: DIRECTIONAL TWIN
POWER CORE: TIP-TO-TAIL POPLAR WOOD PROVIDES STRENGTH AND THE PERFECT AMOUNT OF BOARD FEEL AND FLEX
BI-LITE CONSTRUCTION: BI-LITE FIBERGLASS FOR EFFORTLESS TURNS AND A FORGIVING FLEX
DUAL DEGRESSIVE SIDECUT: MAKES LANDINGS AND TAKEOFFS EFFORTLESS WHITHOUT SACRIFICING POWERFUL TURNS
PROFILE TIP: TAPERED TO DISPERSE ENERGy AND REDUCE SWING WEIGHT
HI-DEF FH BASE: OUR ULTRA CLEAR BASE MATERIAL BLEND - FAST AND EASY TO MAINTAIN

Mobil: 06(20)4350426, Mail: snowman@snowman.hu, Web: www.snowman.hu

Ár: 64900 Ft
Feladó: Snowman
Telefon: +36204350426
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 114-n látták

BURTON XL-ES FEHÉR NADRÁG

Burton Xl-es fehér nadrág

a szárán teljes hosszában cipzáros mindkét oldalt,nagy állíthatósági lehetöség a derekán

Ár: 13000 Ft
Feladó: Bughi
Telefon: 70/544-93-22
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 149-n látták

VADONATÚJ BURTON EXILE EST KÖTÉS L-ES!!!

Vadonatúj BURTON Exile EST kötés L-es!!!

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Ár: 42000 Ft
Feladó: Rudee86
Telefon: 06703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 67-n látták

SCOTT SNOWBOARD NADRÁG!!! L-ES!

SCOTT snowboard nadrág!!! L-es!

Eladó a képen látható kitűnő snowboard nadrág! Mindössze egy hetet használtam és csak impregnáló mosószerrel mostam! 5000mm a vízállósága!
Sok hasznos zseb és szellőzők vannak rajta!
Hófogója és derékbősége állítható!
Kis hibája van az egyik lábszárán egy 2mm-es kis lyuk van meg egykét karc!(képeken láthatók)
Mérete: L-es (igény esetén lemérem)
Új ára: 30000Ft

Ár: 12000 Ft
Feladó: Rudee86
Telefon: 06703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-18
Lejárta: 2010-03-19
Eddig 115-n látták

SNOWATTACK

FUNDANGO SNOWATTACK SÍ- ÉS SNOWBOARD FESZTIVÁL/ Puy ST.Vincent/Franciaország > > 2010. január 29. és február 6. között. 4 FŐ MÉG CSATLAKOZHAT! Szállás 6fős apartmanban:D ame Blanche (Közép kategória),mely tartalmazza:szállást,buszos utazást,illetéket,biztosítást,sípálya bérletet 6 napra,buli belépőket,már csak Te kelles...z :) ) Étkezés ...tovább »...tovább »egyénileg. Összesen:89.000.Ft/Fő Érdeklődni 06706160024!Le ne csússz! :) )))))

Ár: 89000 Ft
Feladó: zsedo
Telefon: +3606706160024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 26-n látták

BOGNER LUXUS SÍ/SNOWBOARD NADRÁG

Bogner luxus sí/snowboard nadrág

52-es fekete férfi BOGNER márkájú 2szer használt luxus sí/snowboard nadrág.
Hossza:külső:110cm.........belső:80 Cm
comb:35 Cm
Derék:50 Cm
10.000.Ft-ért Budapest belvárosában átvehető
Hoch funktionell bis ins Detail. Aus wasserdichter Pure-Powder- Qualität (10.000 mm Wassersäule), winddicht und atmungsaktiv. Wärmefleece- Futter an Rücken und Gesäß. Schubtaschen und aufgesetzte Gesäßtaschen mit Reißverschluss. Netzunterlegte Ventilations-Zipps seitlich. Großer Fire + Ice- Logostick am linken Bein. Saumreißverschlüsse. Schneefang. Schrittlänge 83 cm. 100% Polyamid. Futter 100% Polyamid.

Ár: 10 Ft
Feladó: zsedo
Telefon: +3606706160024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 128-n látták

SNOWBOARD BAKANCS,NŐI 2009-ES MODEL.HEAD

Snowboard Bakancs,Női 2009-es model.Head

Női: Fehér-38-as méret. 3x volt a lábon.

2009-es design!

Head

Ár: 15000 Ft
Feladó: Gino
Telefon: +36705021415
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 228-n látták

SNOWBOARD BAKANCS FÉRFI,2009-ES MODEL. HEAD

Snowboard Bakancs Férfi,2009-es model. Head

Férfi: 44-es méret, 3x volt lábon!

2009-es Design

Head

Ár: 15000 Ft
Feladó: Gino
Telefon: +36705021415
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 365-n látták

FANATIC+EMERY+ROSSIGNOL

Fanatic+Emery+rossignol

Eladó egy 148as Fantatic famagos deszka, frissen élezve és vaxolva.Emery step in kötés és egy rossignol 42es step in bakancs. A kötés és a bakancs 2 alkalommal volt használva, szinte még bejáratós, nem dohányzó!

Ár: 36000 Ft
Feladó: Dveed
Telefon: 702108282
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 289-n látták

BURTON SNOWBOARD NŐI BAKANCS

Burton Snowboard női bakancs

Eladó egy pár 40-es méretű női Burton Emerald típusú snowboard bakancs. Alig használt (összesen pár napot volt használva, állapota újszerű).
Személyes átvétel Budapest XI. kerületben vagy Velencén, illetőleg postai utánvétellel is megvásárolható.

Ár: 30000 Ft
Feladó: Szonja
Telefon: +36309886333
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 124-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

Snowboard Bakancs

Használt jó állapotú 44,5 méretű puha kötéshez való snowboard bakancsomat eladnám. Flow Grind

Ár: 9000 Ft
Feladó: Soti
Telefon: 06205931401
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-17
Lejárta: 2010-03-18
Eddig 134-n látták

VADONATÚJ BURTON EXILE EST L-ES!!!

VADONATÚJ BURTON EXILE EST  L-es!!!

Eladó a képen látható vadonatúj fekete L-es méretű kötés!
BURTON EXILE EST profi free style kötés még deszkán sem volt új ára 200€ dobozában eladó!

Érd.: 06703918024 vagy rudolf.sandor86@gmail.com

Ár: 42000 Ft
Feladó: Rudee86
Telefon: 06703918024
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-16
Lejárta: 2010-03-17
Eddig 183-n látták

SNOWBOARD BAKANCSOT KERESEK

Nagy méretű snowboard bakancsot keresek 48 (31cm).

Ár: 15000 Ft
Feladó: Keszeg Alpár
Telefon: 06-30-328-0-125
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-16
Lejárta: 2010-03-17
Eddig 18-n látták

SNOWBOARD LAP + KÖTÉS

Eladó burton freestyle lap (160) + hozzá tartozó kötés.
Az egyik kötésen ki kell cserélni az egyik csatot, max 2000 ft lehet.

Jó állapotú.

Ár: 30 000 ft.
kontakt: Arnóth Dávid
tel: 06 30 902 7175

A lap Pesten található.

Telefonon való érdeklődésnél hivatkozzanak Kiszely Krisztiánra.

Ár: 30000 Ft
Feladó: Doki
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-16
Lejárta: 2010-03-17
Eddig 36-n látták

ALPINE SNOWBOARDOK ELADÓK

alpine snowboardok eladók

scott 157 es alpine snowboard kötessel eladó.
Wild duck alpine snowboard kötéssel eladó.Nagyon olcsón
2 ő egyben 15000ft
1 db.10000

Ár: 15000 Ft
Feladó: Balogh Viktor
Telefon: 06203759229
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-15
Lejárta: 2010-03-16
Eddig 126-n látták

ALPINE SNOWBOARDOK KÖTÉSSEL ELADÓK

ALPINE Snowboardok kötéssel eladók

Jó állapotban lévő alpine snowboardok eladók,egyben nagyon olcsón 15000ft.Darabja 10000ft
Scott strike 157 es kötéssel.Wild duck kötéssel.
Postai utánvét is lehetséges.1-2 nap és ott a snowboard

Ár: 15000 Ft
Feladó: Balogh Viktor
Telefon: 06203759229
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-15
Lejárta: 2010-03-16
Eddig 80-n látták

NŐI SNOWBOARD NADRÁG

Női Snowboard nadrág

Sziasztok!
Eladó egy női snowboard nadrág márkás Protest kétszer használt kb..jó állapotban lévő S-es méretű
tűzpiros

Ár: 13000 Ft
Feladó: Vne Marcsi
Telefon: 06-30-9121-484
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-15
Lejárta: 2010-03-16
Eddig 96-n látták

L4Y! DESZAK + KÖTÉS

Eladó egy L4Y 165 deszka + kötés

képeket e-mailben
kezdő középhaladó szintnek tökéletes
deszak alján használatból adódóan vannak karcok

Ár: 35 Ft
Feladó: Péter
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 42-n látták

SNOWBOARD HA NINCS HÓ? MOUNTAINBOARD!!!

SNOWBOARD HA NINCS HÓ? MOUNTAINBOARD!!!

WWW.BOARDERZONE.HU

WWW.BOARDERZONE.HU

WWW.BOARDERZONE.HU

WWW.BOARDERZONE.HU

WWW.BOARDERZONE.HU

Feladó: -
Telefon: -
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 204-n látták

LIMITED 4 YOU SNOWBOARD KÖTÉSSEL ÚJ

Limited 4 You snowboard kötéssel új

Eladó a képen látható ÚJ 158cm-es Limited 4 You snowboard hozzá való Limited 4 You puha kötéssel.

Ár: 35000 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 290-n látták

HELLY HANSEN KABÁT ÚJ

Helly Hansen kabát új

Eladó a képen látható ÚJ Helly Hansen sí/ snowboard kabát.
- szín: sötétszürke/almazöld
-15000/15000-es anyag
- ragasztott varrások
- sok okosan elhelyezett zseb
- garancia
- L-es méret
- stb.
- ajánlott eladási ár:250 EUR
- ár:110 EUR vagy 29900Ft

Ár: 29900 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 137-n látták

SNOWBOARD BAKANCS

Snowboard Bakancs

Eladó egy 3x használt női 38-as Nitro snowboard bakancs.
Egy-két karcoláson kívül szinte hibátlan, (gazdája kinőtte).
Eredeti ára 32 000 Ft, használtan 20 000 ért eladó. (Alkudni lehet)

Ár: 20 Ft
Feladó: Nagy Zsuzsanna
Telefon: 06707025017
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 191-n látták

ÚJ THE NORTH FACE NADRÁG NAGYKERÁRON ELADÓ!

The North Face piros, férfi, dewline pant ( AHRK) nadrág ujjonan, gyári etikettel a bolti ár felért eladó.

Ár: 18800 Ft
Feladó: Gyutai Dóra
Telefon: 06702815832
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-14
Lejárta: 2010-03-15
Eddig 87-n látták

BURTON MOTION 146 SNOWBOARD

BURTON MOTION 146 snowboard

Eladó egy megkémélt, tökéletes állapotú Burton Motion 146 snowboard ( csak a lap , kötés nélkül ). A deszka talpa, élei tjó állapotúak. Rugalmassága tökéletes ( mint az újjé ), nincs kinyúlva. Tökéletes választás kezdőknek, haladóknak. Én ezzel a lappal tanultam meg boardozni ( jó kis lap )

Ár: 20900 Ft
Feladó: Turi Zsolt
Telefon: 06703272635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 713-n látták

RIDE SNOWBOARD

RIDE SnowBoard

RIDE Series DH 157-es Freestyle Pro deszka 2008-as alig használt,slide mentes,kifogástalan állapotban eladó!

Ár: 45000 Ft
Feladó: Mata Szabolcs
Telefon: 20-5709575
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 250-n látták

ELADÓ PROTEST SNOWBOARD KABÁT

eladó protest snowboard kabát

1 hetet használt női s-es snowboard kabát eladó!

Ár: 26000 Ft
Feladó: brains
Telefon: 06-30-205-3200
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 196-n látták

AIR PLANE SNOWBOARDOK.

Air plane snowboardok.

Elég jó állapotban lévő snowboardok eladók.Kötéssel.
Air Plane.

Ár: 25000 Ft
Feladó: Balogh Viktor
Telefon: 06203759229
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 49-n látták

SNOWBOARD LAST MINUTE ÚT!!! 2010. JANUÁR 22.-TŐL

snowboard LAST MINUTE ÚT!!! 2010. január 22.-TŐL

Eladó egy hely Alpe d'Huez-be buszos utazással (vagy egyénileg, akkor olcsóbb) 74.600 Ft-ért!
Az ár tartalmazza:
- pályaszállást (beköltözés 17.00 órától, kiköltözés 10.00 óráig)
- 6 napos síbérletet
- buszos utazást
Rengeteg pálya!

A többit megbeszéljük!

Ár: 76400 Ft
Feladó: Szécsi Márton
Telefon: 70/9413526
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 129-n látták

SNOWBOARD LAST MINUTE ÚT!!! 2010. JANUÁR 22.-TŐL

snowboard LAST MINUTE ÚT!!! 2010. január 22.-TŐL

Eladó egy hely Alpe d'Huez-be buszos utazással (vagy egyénileg, akkor olcsóbb) 74.600 Ft-ért!
Az ár tartalmazza:
- pályaszállást (beköltözés 17.00 órától, kiköltözés 10.00 óráig)
- 6 napos síbérletet
- buszos utazást
Rengeteg pálya!

A többit megbeszéljük!

Ár: 76400 Ft
Feladó: Szécsi Márton
Telefon: 70/9413526
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 75-n látták

S-M SNOWBOARD KABÁT

S-M SNOWBOARD KABÁT

Eladó keveset használt piros színű NŐI SNOWBOARD KABÁT Budapesten, S-M méretű.

Mellbőség 56 cm
hossza 64 cm
szélesség 50 cm
ujjhossz válltól 52 cm.

Alul hófogó, bérlettartó, sok zseb, levehető kapucni!!!

Ár: 5000 Ft
Feladó: Csilla
Telefon: 06706708249
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 53-n látták

THULE SPIRIT 780 TETŐBOX BÉRBEADÓ

Thule Spirit 780 tetőbox bérbeadó

Thule Spirit 780 tetőbox bérbeadó.
A Thule Spirit 780 kontúrjai és áramvonalas formája tökéletesen idomul az autóhoz, belül pedig hatalmas 380 l-es tér áll a csomagok rendelkezésére, ill. a síléctartóval kiegészítve akár 8 pár, maximum 185 cm-es sílécet is elhelyezhet benne.
Névleges terhelhetősége; 75 kg! A süllyesztett alsó héj és a tetőbox aerodinamikus formája, minimálisra csökkentik a légellenállást, szélzajt és a vibrációt.
DualSide nyitási technológiával felszerelt, melynek segítségével mindkét oldalról nyitható.
A box rögzítési megoldása a Thule PowerGrip technológiája, melynek segítségével a tetõbox bármely alaptartóra könnyedén rögzíthetõ.

Műszaki adatok:

Méret: 196x78x33 cm
Belméret: 190x73 cm
Önsúly: 18 kg
Térfogat: 380 l
Terhelés: 75kg

Bérleti díj: 1500Ft/nap

Átvehető: Budapest

Tel.: 06-20/484 38 37

Ár: 1500 Ft
Feladó: Lakatos László
Telefon: 06204843837
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-13
Lejárta: 2010-03-14
Eddig 39-n látták

SNOWBOARD + BAKANCS + KÖTÉS

Snowboard + bakancs + kötés

Eladnám a pár éve vásárolt, de újszerű, mindössze 1 hetet használt Salomon 163cm-es snowboardomat és a hozzá tartozó Nitro (43-44-es méret) step-in kötéses bakancsomat. E-mail-t NE KÜLDJ!

Ár: 30000 Ft
Feladó: Lorenzo
Telefon: 06209676926
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-12
Lejárta: 2010-03-13
Eddig 335-n látták

HEAD RUSH1600 160CM-S FREERIDE SNOWBOARD, KÖTÉSSEL

Head Rush1600 160cm-s Freeride snowboard, kötéssel

Head Rush1600 160cm-s snowboard,
Quechua kötéssel

Ár: 22000 Ft
Feladó: Danee
Telefon: +36702108111
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-12
Lejárta: 2010-03-13
Eddig 898-n látták

HELLY HANSEN KABÁT ÚJ

Helly Hansen kabát új

Eladó a képen látható ÚJ Helly Hansen sí/ snowboard kabát.
- szín: sötétszürke/almazöld
-15000/15000-es anyag
- ragasztott varrások
- sok okosan elhelyezett zseb
- garancia
- L-es méret
- stb.
- ajánlott eladási ár:250 EUR
- ár:110 EUR

Ár: 29900 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-12
Lejárta: 2010-03-13
Eddig 72-n látták

LIMITED 4 YOU SNOWBOARD KÖTÉSSEL ÚJ

Limited 4 You snowboard kötéssel új

Eladó a képen látható ÚJ 158cm-es Limited 4 You snowboard hozzá való Limited 4 You puha kötéssel.

Ár: 35000 Ft
Feladó: András
Telefon: 70/293-89-73
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-12
Lejárta: 2010-03-13
Eddig 138-n látták

HEAD ÚJSZERŰ SNOWBOARD CIPŐ

HEAD újszerű snowboard cipő

HEAD újszerű snowboard cipő, 45-ös méret, nekem kicsi 45-ös lábra, hibátlan, alig használt állapotban. Mosható béléssel. Postázás megoldható.

Ár: 11000 Ft
Feladó: Kiss Imre
Telefon: 06203951033
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-11
Lejárta: 2010-03-12
Eddig 385-n látták

NINCS HÓ? MOUNTAINBOARD A MEGOLDÁS!!!

NINCS HÓ? MOUNTAINBOARD A MEGOLDÁS!!!

www.boarderzone.hu

www.boarderzone.hu

www.boarderzone.hu

www.boarderzone.hu

www.boarderzone.hu

Feladó: -
Telefon: -
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 145-n látták

HASZNÁLT TECHNIKAI NŐI KABÁT

Használt technikai női kabát

Alig használt Free Performans női 36-os kék fehér snowboard kabát eladó.Képet kérésre küldök.Hibátlan állapotú,jó minőségű.

Ár: 15000 Ft
Feladó: monikaillyes
Telefon: 06702707378
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 102-n látták

NÖI HEAWY TOOLS SNOWBOARD NADRÁG

Nöi Heawy tools snowboard nadrág

Használt de újszerű36/S-es rózsaszín-fehér mintás KANTÁROS 5000-es snowboard nadrág eladó.Képet kérésre tudok küldeni.

Ár: 10000 Ft
Feladó: monikaillyes
Telefon: 06 70 2707378
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 141-n látták

BURTON "WORK" 42-ES PUHA BAKANCS

BURTON

BURTON "WORK" 42-es puha bakancs eladó.
Nem mai darab, de kezdőknek tökéletes!

Ár: 5000 Ft
Feladó: szöllősi dani
Telefon: 30 2456635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 175-n látták

OXYGEN KÖTÉS - M LEÁRAZVA

Oxygen kötés - M LEÁRAZVA

Oxygen puha kötés M-es méret
2 éves. Használt. Jó állapotú

Ár: 7000 Ft
Feladó: Bless
Telefon: +36-70/36-35-610
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 115-n látták

K2 UTAZÓ SNOWBOARD TÁSKA

K2 utazó snowboard táska

Eladó ez az újszerű állapotban levő K2 snowboard táska. Gurulós, hosszabbítható, kényelmesen elfér benne minden ruházat, kellék ami kell a deszkázáshoz!

0630/681-10-15

Ár: 17490 Ft
Feladó: Lukács Bálint
Telefon: 06306811015
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 114-n látták

ÚJ EISRAUSCH SI ÉS SNOWBOARD SZEMÜVEG

ÚJ Eisrausch Si és Snowboard szemüveg

Új szemüvegemet eladnám dobozában.Unisex.(AJÁNDÉKBA KAPTAM).Citromsárga UV 400 dupla üveges páramentes.Német gyártmány.

Ár: 3000 Ft
Telefon: 06702707378
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 330-n látták

THULE MINŐSÉGI TETŐBOX BÉRLÉS A LEGJOBB ÁRON, A LE

Thule minőségi tetőbox bérlés a LEGJOBB áron, a le

Bérbe adó egy Thule Atlantis 900 tetőbox.
Thule Atlantis 900, a legnagyobb belső térrel rendelkező tetőbox! A Thule Atlantis 900, az Atlantis tetőbox sorozat legnagyobb tagja (650 liter, 2350x900x460 mm). Méretei, gyakorlatilag bármilyen csomag, táska, sílécek, snowboardok, babakocsi, horgászfelszerelés vagy egyéb tárgy szállítására alkalmassá teszik. Ezért a Thule Atlantis 900 közkedvelt tetőbox, a nagycsaládosok, baráti társaságok, horgászok, síelők körében. A legmodernebb tetőbox technológiák, fejlesztések mind megtalálhatóak ennél a praktikus Thule tetőboxnál. A tetőbox névleges terhelhetősége; 75 kg! A süllyesztett alsó héj és a tetőbox aerodinamikus formája, minimálisra csökkentik a légellenállást, szélzajt és a vibrációt.

DualSide nyitási technológiával felszerelt, melynek segítségével mindkét oldalról nyitható.

A box rögzítési megoldása a Thule PowerGrip technológiája, melynek segítségével a tetõbox bármely alaptartóra könnyedén rögzíthető.


Műszaki adatok:

Méret: 2350x900x460mm
Önsúly: 26kg
Térfogat: 650liter
Terhelhetőség: 75kg
Szín: metál ezüst
Rögzités: Power-Grip
Zár: hatpontos központi zár
Nyitás: kétoldali nyitás

Bérleti díj: 600Ft/nap

Átvehető: Budapest, Szolnok

Hosszú hétvége 4nap 4000FT
Egész hét: 6000FT,
ezt követően minden nap 600FT/nap áron

Tel.: 06-70/580 39 68

Kérem foglalási szándékát indulás előtt legalább 2 héttel jelezze!

Ár: 6000 Ft
Feladó: Vincze Viktor
Telefon: 06-70/580 39 68
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-10
Lejárta: 2010-03-11
Eddig 40-n látták

SNOWBOARD LAP

Eladó Original Sin (francia) típusú freesyle snowboard lap. A festésen a kötés helyén van pár festékkopás, amit a kötés eltakar. 1 nagyobb karc van rajta, de az csak a viaszozást sértette fel! Egy újraviaszozás tökéletessé varázsolja. Ha kell postázás előtt felárért cserébe megoldom. 2 szezont használtam, kezdő snowboardozóknak tökéletes, ajánlom még azoknak akik alpin deszka után akarnak váltani. A mintázat garantáltan egyedi, még csak hasonlót sem láttam sehol évek alatt. Megbízható a lap, semmi gond nincs vele. Olyanoknak is ajánlom akik egy olcsó lapot szeretnének durvább terepekre ahol nem akarják tönkretenni a pro lapjukat. Lehet nyugodtan csapni, erős anyagokból készült, garantáltan strapabíró, ehhez képest a hajlékonysága is kiváló.

Érdeklődni a 06 30 939 12 61-es számon vagy ugyanitt sms-ben illetve a kiszelyk@gmail.com címen.

képet kérésre küldök

Ár: 10000 Ft
Telefon: 06 30 939 12 61
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 62-n látták

SNOWBOARD KABÁT

Eladó snowboard kabát.
Világoskék színű, az ujjai szürkék, belülről jól bélelt. Kapucni is van rajta. Sokáig melegen tart.
Nagy zsebek, zárható bérlettartó zseb kívül bal oldalt mellkas tájékán, és ezen a zseben belül kisebb tépőzáras kulcstartó zsebecske, ami pénz tárolására is alkalmas. Bal kézen még egy zárható zseb, ami telefon vagy mp3 lejátszó tárolására alkalmas (de nagyobb dolgok is elférnek).

Nagyon jó a kabát. 4 napot viseltem, de meg kell válnom tőle.

Infó a 06 30 939 12 61-es számon vagy ugyanitt sms-ben. Esetlega kiszelyk@gmail.com címen.

képeket kérésre küldök

Ár: 5000 Ft
Feladó: Kiszely Krisztián
Telefon: 06 30 939 12 61
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 46-n látták

SNOWBOARD NADRÁG

Snowboard nadrág eladó. Hibátlan állapotban. Gumírozott derékrész dupla patenttal, és cipzárral elől. 44-es méret.
Azért adom el, mert nem használom.
Garantáltan 1X volt rajtam.


Érdeklődni telefonon vagy smsben a 06 30 939 12 61

Ár: 3000 Ft
Feladó: Kiszely Krisztián
Telefon: 06 30 939 12 61
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 29-n látták

BURTON MOTION 146 SNOWBOARD

BURTON MOTION 146 snowboard

Eladó egy alig használt megkímélt Burton Motion Snowboard ( csak a deszka, kötés nélkül ) . Egyáltalán nincs kipuhulva , rugalmassága mint az újjé. Méretei : Hossz: 146 cm, szélessége középen: 24,5 cm. Kezdőknek, haladólnak kiváló választás. Tuti kis lap.Olcsóbb mintha kölcsönöznél egy évadra.

Ár: 23900 Ft
Feladó: Turi Zsolt
Telefon: 06703272635
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 530-n látták

ELAN VECTOR 157

Elan Vector 157

Eladó a képen látható használt, de jó állapotban lévő. lewaxolt snowboard KÖTÉSSEL EGYÜTT!!
A postaköltséget a vevő állja! Már be van csomagolva, 2 munkanapon belül bárhova elér az országon belül.
Tel: 0670/4334217

Ár: 21000 Ft
Telefon: 06704334217
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 681-n látták

BURTON STEP-IN KÖTÉS ELADÓ!

BURTON Step-in kötés eladó!

BURTON Step-In kötés használt eladó. Nagyon jó állapotban. Tárcsával és csavarokkal együtt.

Ár: 13000 Ft
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 329-n látták

HASZNÁLT TECHNIKAI KABÁT

Eladom használt de megkímélt FREE PERFORMANS snowboard kabátomat.36-os méretű,vízálló,szélálló,jó meleg.Eredeti ára 43000HUF.

Ár: 15000 Ft
Feladó: monikaillyes
Telefon: 06702707378
Üzenet a feladónak
Feladva: 2010-01-09
Lejárta: 2010-03-10
Eddig 33-n látták
Hirdessen itt!